Небитка безозонова бактерицидна лампа 15W

4315
Країна виробникУкраїна
Доставка
Способи оплати

Опис Небитка безозонова бактерицидна лампа 15W

Лампа антибактеріальна PHILIPS TUV 15W (Голландія). Джерело УФ-випромінювання.

Використовується в бактерицидних опромінювачах, потужністю 15 Вт, для кварцування повітря та знезараження поверхонь у приміщеннях (до 20 м²) від бактерій та вірусів.

Перешкоджає утворенню озону (О3)! Колба даної лампи зроблена зі спеціального увіолевого скла, яке відфільтровує озоноутворюючу спектральну лінію довжиною 185 Нм, перешкоджаючи утворенню озону, а внутрішнє захисне покриття колби підтримує ультрафіолетове випромінювання на постійному рівні. Після знезараження безозоновою лампою Philips TUV 36W провітрювати приміщення не потрібно.

! Компанія «Philips™» вперше створила лампу для випромінювання ультрафіолету з колбою з увіолевого скла. З тих пір звичні для всіх кварцові лампи (лампи з кварцового скла) стали витіснятися лампами з увіолевим склом, яке не пропускає озон (O3). І закріпилася за цими лампами назва, як не парадоксально, не «увіолеві лампи», а «лампи бактерицидні» (виходячи зі свого бактерицидного впливу на мікроорганізми).
Країна виробник
  • Україна
Відгуки про Небитка безозонова бактерицидна лампа 15W від справжніх покупців

Відгуків не знайдено

  • Ми рекомендуємо