Лампи денного світла

Хороше самопочуття з лампою денного світла

Денне світло впливає на стан нашого організму набагато більше, ніж ми можемо собі уявити. Від світла, яке отримує людина, залежить її працездатність і настрій, стійкість до стресу, стан зору, енергійність. Серотонін, показники якого в організмі у стані щастя і ейфорії зашкалюють, виробляється саме при денному світлі. Це підтверджують і наукові дослідження: рівень серотоніну в літній період у людському організмі найвищий.

Працюючи у закритому приміщенні, сидячи вдома, проводячи години в громадському транспорті, організм відчуває нестачу денного світла. Чи багато людей дозволяють собі щоденну прогулянку протягом дня? Більшість з нас настільки зайняті справами, що не можуть дозволити собі цього навіть у вихідний день. Сонячне випромінювання крізь вікна повністю не проходить: частина його поглинається склом.

У похмурі, осінні і зимові дні людина не може отримати достатньо денного світла, що негативно позначається на функціонуванні організму. Ви і самі напевно помічали, наскільки легше стає після прогулянки в кінці напруженого робочого дня. Справа не тільки у свіжому повітрі, а й у впливі світла.

Щоб підтримувати себе в тонусі на роботі і вдома, купують лампи денного світла. Їх використовують в будинках і квартирах, державних, приватних та навчальних закладах, щоб посприяти продуктивній роботі мозку, покращити фізичну працездатність. Після використання ламп денного світла посилюється стресостійкість і можливості організму до швидкого відновлення.

Лампи денного світла мають перевагу з практичного боку. Стандартні лампочки віддають на освітлення до 8% (інша енергія витрачається під час нагрівання). Лампи денного світла витрачають близько 90% енергії саме на освітлення.

Прилади Бойрер - поєднання відмінного функціоналу і лаконічного дизайну

Залежно від моделі лампи створюють різне світло: холодне або тепле, пряме або розсіяне.

Ці корисні прилади не тільки повернуть тонус організму, але і стануть прикрасою будь-якої кімнати. Лаконічний дизайн моделей німецького бренду Бойрер дуже подобається клієнтам нашого магазину Світ Здоров'я. Лампи з підставкою зручно розміщувати на робочому столі, є варіанти з можливістю підвішування, вертикальною і горизонтальною установкою. Виробник також пропонує світлові будильники. Освітлення разом зі звуковим супроводом зроблять пробудження легким і приємним.

Світлові будильники використовують і в якості нічників, вони можуть світити різними кольорами.

Консультанти нашого магазину із задоволенням дадуть відповідь на додаткові запитання. Сподіваємося, ви залишитеся задоволені нашим обслуговуванням і оперативною доставкою.

WL 90
4,149.00 грн.
WL 75
3,999.00 грн.
WL 50
2,639.00 грн.
WL 32
1,419.00 грн.
TL 100
5,879.00 грн.
БрендBeurer Країна виробникНімеччина
Показати ще 1 товар