Реабілітація

Всі необхідні реабілітаційні засоби - в магазині Світ Здоров'я

В період реабілітації лікарі і близькі намагаються зробити все можливе, щоб пацієнт швидше пристосувався до звичайного життя, до домашнього і робочого. Все залежить від захворювання і стану людини, але головні завдання для нього не змінюються - забезпечити зручність під час гігієнічних процедур, привести м'язи в тонус, знайти спосіб легше пересуватися будинку, в лікарні або на вулиці.

При вроджених захворюваннях, інвалідності не менш важливо полегшити людині життя, щоб догляд за тілом і інші інтимні процедури не доставляли дискомфорту.

Раніше було набагато менше можливостей втілити таку мету в життя, зараз на ринку представлена велика кількість виробників товарів для реабілітації, в різному ціновому діапазоні. Це пристосування для дітей і дорослих, які застосовують на різних стадіях захворювань.

У каталозі на Світ Здоров'я - великий вибір сертифікованих товарів, тому ми сподіваємося стати вам корисними, допомогти пацієнтам швидше відновиться і відчути себе більш комфортно.

Для лежачих, сидячих пацієнтів

Зробити догляд за тілом безпечним і більш простим, купують ванночки для миття голови, туалетні стільці, насадки для унітазу і інші пристосування.

Щоб пацієнт міг уникнути пролежнів і дискомфорту під час переміщення, використовують функціональні ліжка і матраци, протипролежневі системи, витяги, опори. Є функціональні ліжка і столики для лікарень. Ліжка розділені на секції, кожна з яких змінює кут нахилу, є моделі з паультом управління. Це велика перевага функціональних ліжок перед звичайними.

Щоб поступово розробляти м'язи рук і тіла, використовуються невеликі масажери, еспандери, м'ячі, тренажери. Вони створені спеціально для цих цілей, покращують кровообіг, підвищують тонус тіла. Залежно від сили і стану пацієнта вибирають потрібні моделі.

Для тренування рук і ніг розробляють сучасні тренажери. З ними пацієнти розробляють суглоби і м'язи після інсульту, операцій. Якщо є можливість, можна купити реабілітаційний тренажер для людини старшого віку, для підтримки тонусу.

Засоби для пересування

Люди з проблемами опорно-рухового апарату можуть пересуватися за допомогою милиць, ходунків, ролерів. Ролери купують і для людей старшого віку.

В наявності різні види інвалідних колясок: активні, спортивні, дитячі, механічні, Є і коляски з електроприводом, багатофункціональні коляски. В асортименті - запчастини і аксесуари для інвалідних колясок.

Перев'язувальні матеріали

Перев'язувальні матеріали затребувані не тільки для домашнього використання. Їх купують для лікарень, лікувальних центрів, аптек. Ми пропонуємо різні типи пов'язок, пластирі, бинти, серветки, тампони. Особливо затребувані товари німецького виробництва Поль Хартманн.

Представлені також маски, шапочки, костюми для операційних.

Ми постійно розширюємо асортимент продукції і намагаємося пропонувати максимально корисні матеріали для кожної конкретної проблеми. Тому, будь ласка, звертайтеся до наших консультантів при потребі, вони готові відповісти на ваші запитання. Ми також робимо максимально швидку відправку зручним для вас перевізником.

Знижка 20%
1135015
160.00 грн. 128.00 грн.
Ви економите: 32.00 грн.
БрендIntersurgical Країна виробникВеликобританія
JAY-5AW
18,999.00 грн.
БрендБиомед Країна виробникУкраїна
AT51120
1,650.00 грн.
БрендAntar Країна виробникНімеччина
AT51009
1,080.00 грн.
БрендAntar Країна виробникНімеччина
AT51010 (CA350L)
1,850.00 грн.
БрендAntar Країна виробникПольща
AT51117
999.00 грн.
БрендAntar Країна виробникНімеччина
AT01005
1,850.00 грн.
БрендAntar Країна виробникПольща
AT51033
950.00 грн.
БрендAntar Країна виробникПольща
TSPR2
100.00 грн.
БрендTespro Країна виробник Італія
TSPR1
130.00 грн.
БрендTespro Країна виробник Італія
TSPR4
80.00 грн.
БрендTespro Країна виробник Італія
TSPR3
80.00 грн.
БрендTespro Країна виробник Італія
Показати ще 12 товарів