Зволожувачі і очищувачі повітря

Здоровий мікроклімат у приміщенні зі зволожувачами і очищувачами повітря

Вологість повітря позначається на нашому самопочутті, навіть коли ми не відчуваємо її впливу. Коли показники вологи занижені, організм може відреагувати на сухе повітря неприємними симптомами:

  • Сухістю шкіри, рук, губ
  • Втомою, головним болем
  • Неприємними відчуттями у горлі і дихальних шляхах, кашлем
  • Роздратуванням, почервонінням очей, носа (сухістю слизових оболонок).

Дуже часто дитячі лікарі педіатри рекомендують купити зволожувач повітря під час опалювального сезону, коли всю вологість забирають опалювальні прилади. У приміщенні страждають дорослі і діти, кімнатні рослини і домашні улюбленці. Надмірна сухість негативно впливає на дерев'яні меблі, підлогу, книги (звісно, надлишок вологості також не приносить користі, показники повинні бути оптимальними).

При респіраторних захворюваннях сухе повітря погіршує стан організму. Тому покращення мікроклімату у приміщенні є однією з умов лікування та турботи про хворого.

У державних і приватних установах, на виробництві через сухе повітря знижується працездатність і енергійність людини, незалежно від віку. Застосування спеціального приладу - зволожувача допоможе повернути самопочуття у норму.

У спекотні літні місяцях повітря містить більше алергенів, кондиціонери циркулюють у кімнатах сухе повітря, тому деякі люди відчувають себе некомфортно. У такому випадку зволожувач стане відмінним вкладенням коштів.

Якщо ви страждаєте від сухості повітря, зволожувач подарує вам:

  • Профілактику вірусних захворювань, зменшення хропіння
  • Здоровий стан шкіри, волосся, нігтів
  • Зменшення симптомів астми, алергії
  • Оптимальний ріст домашніх рослин

Кожному, хто використовує зволожувач повітря, радимо мати вимірювач рівня вологості - гігрометр. Вологість у приміщенні повинна становити від 30 до 50 відсотків. Підвищена вологість теж погано позначається на стані приміщення і на самопочутті людей, які у ньому знаходяться.

Основні типи зволожувачів

Зволожувачі відрізняються між собою способом дії.

Зволожувачі холодного типу: вважаються традиційними моделями, складаються з ємності і випаровувача, вологість розповсюджується за допомогою вентилятора. На жаль, таким чином повітря у великих приміщеннях зволожується досить повільно.

Парові: повітря зволожується за допомогою пари; для його виникнення використовуються електроди (принцип дії електрочайника);

Ультразвукові зволожувачі: замість електрики ці пристрої використовують вібруючі пластини для випаровування води, які поширюються на дрібні частинки, після цього вентилятор потрапляє в приміщення, вже у вигляді пари.

Випарники-атомайзери: використовуються на промислових підприємствах. Частинки води, що потрапили в повітря з горловини приладу, що знаходяться на відстані 3-9 мкм, перетворюються на пару на відстані до 50 см від робочої сили під тиском форсунки (прямо біля її сопла).

Ми пропонуємо вам оцінити асортимент нашого інтернет-магазину. На сайті Світ Здоров'я ми представляємо різні види очищувачів і зволожувачів повітря від світових виробників. Надійна, високоякісна техніка допоможе зробити атмосферу в домі максимально приємною!

LA 20
1,349.00 грн.
LB 88 White
5,599.00 грн.
LA 40
1,789.00 грн.
LR 200
5,819.00 грн.
LW 110 black
7,299.00 грн.
LR 330
12,369.00 грн.
LR 300
8,999.00 грн.
LW 230 black
9,699.00 грн.
БрендBeurer Країна виробникНімеччина
LR 200 F
1,119.00 грн.
БрендBeurer Країна виробникНімеччина
LR 330 F
639.00 грн.
БрендBeurer Країна виробникНімеччина
LW 110 white
7,299.00 грн.
LW 220 black
8,999.00 грн.
Показати ще 12 товарів