Ортези та бандажі на коліно

Ортези та бандажі на коліно - види і властивості

Наколінники представлені на ринку у великому виборі, тому користувачеві важливо вибрати для себе модель з відповідними характеристиками. Залежно від матеріалів і конструкції, наколінник може знизити навантаження на колінний суглоб, зафіксувати, захистити від різких рухів, частково або повністю имобілізувати (знерухомити) коліно.

Колінні бандажі та ортези носять для профілактики і лікування, вони відрізняються своїми властивостями:

Еластичні наколінники знімають навантаження, підтримують зону коліна і захищають від різких рухів, однак завдяки своїй еластичній основі вони дозволяють вільно рухатися. Вони можуть бути суцільні, без застібок, або фіксуватися липучками. Такі моделі вибирають для занять спортом або фізичної роботи, походів, інших видів активності. Наколінники використовують, аби зняти набряк і припухлість, при ударах, болю. Дуже затребувані моделі з м'якою гелевою чашкою.

Напівжорсткі моделі фіксують і захищають коліно після розтяжок, пошкоджень зв'язок, хірургічного втручання, запалень, їх конструкція передбачає наявність шин або ребер жорсткості, ремінців для додаткової фіксації і міцних широких липучок.

Жорсткі моделі призначені для того, щоб повністю знерухомити коліно, це досягається завдяки наявності металевих ребер наколінника. Лікарі рекомендують пацієнтам після операцій ортези з шарнірами, з регулюванням або без регулювання кутів.

Деякі моделі також мають зігріваючі властивості, вони мають у складі натуральну шерсть.

Купити ортези та бандажі на коліно в Україні зі швидкою доставкою можна у нашому магазині Світ Здоров'я. У нас представлені моделі різного рівня жорсткості від відомих представників на ринку ортопедичних виробів. Це бренди Трівес, Реабілітімед, Orliman, Oppo, Donjoy, Doctor life. Якщо вам знадобиться допомога у виборі товарів, наші співробітники завжди на зв'язку та готові надати консультацію. 

VZT-TN 211
549.00 грн.
БрендOrliman Країна виробникІспанія
T-8520
1,037.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
VZT-OPL 480
3,590.00 грн.
БрендOrliman Країна виробникІспанія
T-8535
1,793.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
VZT-94260
4,690.00 грн.
БрендOrliman Країна виробникІспанія
A7-052
459.00 грн.
БрендDoctor Life Країна виробникУкраїна
VZT-4103
1,390.00 грн.
БрендOrliman Країна виробникІспанія
VZT-4104
1,489.00 грн.
БрендOrliman Країна виробникІспанія
11-0258
18,490.00 грн.
БрендDJO Країна виробникСША
Показати ще 12 товарів
Фильтры товаров
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 269грн.
  • 24490грн.