Бандажі грижові і при опущенні внутрішніх органів

Бандажі грижеві і при опущенні внутрішніх органів

Грижа - це випинання внутрішніх органів через дефекти у передній черевній стінці. Дефекти можуть бути вродженими чи набутими.

Пупковою грижею називають розширення пупкового кільця, яке провокує вихід назовні внутрішніх органів. Пацієнти з даною проблемою нерідко стикаються з рецидивами, тому їм особливо рекомендують носити спеціальний бандаж. Він забезпечує рівномірний розподіл тиску в області живота, підвищує тонус передніх м'язів живота.

Протигрижевий бандаж має вигляд еластичного пояса, який фіксується у зоні живота. Цей бандаж захищає органи від випинання і виходу за черевну стінку. Його призначають до і після операцій на грижу. Ці бандажі можуть рекомендувати для профілактики при важких фізичних навантаженнях, при великій вазі. Пупкові бандажі носять діти і дорослі.

Вагітні жінки потрапляють в групу ризику розвитку пупкової грижі, вони носять такі бандажі для профілактики.

Опущення внутрішніх органів можуть бути вродженими чи набутими, нерідко виникають внаслідок сильних фізичних навантажень, травм, втрати ваги, зниження тонусу м'язів. Спеціальний бандаж дозволяє знизити навантаження, відновити м'язовий тонус і підтримувати органи в анатомічно правильному положенні. Такі бандажі бренду Трівес представлені у вигляді трусиків або пояса.

В даному розділі магазина Світ Здоров'я можна купити грижевий бандаж, або бандаж при опущенні внутрішніх органів виробників Трівес і Реабілітімед. Якщо вам знадобиться допомога при виборі потрібного товару, будь ласка, звертайтеся до наших співробітників. Вони завжди готові проконсультувати і зробити швидку відправку.

T-1361
820.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
T-1442
957.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
ЛГ-4М-1Д
176.00 грн.
БрендReabilitimed Країна виробникУкраїна
T-1441
822.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
T-1372
1,048.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
Фильтры товаров
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 176грн.
  • 1048грн.