Інвалідні візки

Інвалідні візки та відмінності між ними

Щоб полегшити пересування для людей з обмеженими можливостями, сучасні виробники створили кілька типів інвалідних колясок. Вони дозволяють людині пересуватися без додаткової допомоги інших людей - вдома і на вулиці.

Особливий вид колясок - інвалідні крісла-каталки. Їх використовують пацієнти, які не мають можливості пересуватися в реабілітаційний період, після важких травм. Щоб керувати каталкою, потрібна допомога сторонньої людини. Крісла-каталки відносяться до пасивного медичного обладнання, менше важать, в порівнянні з колясками для інвалідів.

Інвалідні коляски відносяться до активного медичного обладнання - управляти ними користувач може своїми силами, потрібно тільки правильно підібрати модель, врахувати її додаткові функції. Коляски для інвалідів приводяться в дію або за допомогою електроприводу, або механічним способом. Коляски з електроприводом коштують дорожче, але при цьому значно полегшують життя користувача. Найбільш вдосконалені спортивні коляски - легкі і маневрені. Щоб вибрати коляску, враховуючи індивідуальні потреби людини, зверніться за рекомендацією до її лікаря. Він допоможе визначитися з функціоналом коляски, з огляду на особливості організму пацієнта.

Є можливість купити інвалідну коляску для дорослого і дитини з однаково повним функціоналом. Враховується висота підлокітників і спинки, можливість їх регулювання, ширина сидіння, вага і комплектація тіла пацієнта, тип коліс. Віддається перевага складаному типу конструкції колясок, що не викличе труднощів при транспортуванні інвалідного візка.

Інтернет магазин Світ Здоров'я пропонує широкий вибір механічних і спортивних колясок, моделей з електроприводом, які мають всі вище зазначені характеристики. Консультанти магазину готові надати вичерпну інформацію щодо кожної моделі колясок і зробити оперативну доставку в будь-яку область України.

OSD-STC4-**
11,999.00 грн.
БрендOSD Країна виробникИталия
MedRelax PP
499.00 грн.
БрендМедМаркет Країна виробникУкраїна
OSD-COMPACT
79,999.00 грн.
БрендOSD Країна виробникИталия
VZT-Invacare Leo NG
88,900.00 грн.
OSD-STD-WC
1,599.00 грн.
БрендOSD Країна виробникИталия
OSD-MOD-ECO2-46
4,999.00 грн.
БрендOSD Країна виробникИталия
ADJ-0605
540.00 грн.
БрендOSD Країна виробникИталия
Flo-tech Lite Visco
8,590.00 грн.
БрендInvacare Країна виробникВеликобританія
OSD-JYX6-**
19,990.00 грн.
БрендOSD Країна виробникИталия
VZT-KUSCHALL KSL
133,500.00 грн.
Країна виробникШвейцарія
RE-MOD-MK-2200
25,980.00 грн.
БрендOSD Країна виробникИталия
MX1
30,900.00 грн.
БрендInvacare Країна виробникВеликобританія
Показати ще 12 товарів