Епілятори

Прилади світлової епіляції - для гладкої і ніжної шкіри тіла!

Догляд за собою включає багато різних моментів, одним з яких є видалення зайвого волосся. Видалення волосся на різних частинах тіла - процес делікатний, адже дуже багато власників чутливої шкіри після видалення волосся скаржаться на алергічні реакції, почервоніння, печіння.

Шкіра ніг набагато менш чутлива, ніж, наприклад, зона бікіні. Тому спосіб, яким ви вирішили позбутися від небажаного волосся, дуже сильно впливає на результат. Сучасні прилади для епіляції не тільки підходять для використання на різних частинах тіла, але і забезпечать довгостроковий ефект.

Ми рекомендуємо покупцям оцінити епілятори, представлені в нашому каталозі. Епілятори - прилади для індивідуального використання, які працюють від акумулятора. За допомогою епілятора можна видаляти волосся на обличчі, в пахвовій зоні, на руках і ногах, в області бікіні.

Прилади світлової епіляції (фотоепилятори) - це сучасні рішення для легкого видалення волосся. Вони подобаються користувачам безліч переваг:

Як правильно використовувати епілятори

  • Щоб розпарити шкіру і відкрити пори, перед процедурою прийміть гарячу ванну душ.
  • Шкіру покривають тальком - таким чином прибрати зайву вологу і жир.
  • Прилад під час процедури спрямований проти росту волосся
  • Для першої процедури потрібно, щоб волосся мали довжину від 5 см

У нас представлені прилади світлової епіляції Бойрер. Цей німецький бренд займає лідерські позиції серед виробників, котрі поставляють на світовий ринок прилади домашньої техніки для здоров'я та краси.