Ортези та бандажі на плече

Ортези та бандажі плечового суглобу - які бувають і в яких випадках використовуються

Плечові ортези та бандажі необхідні пацієнтам з пошкодженнями зв'язок та м'язів плечового суглоба. Вони представлені виробниками у широкому асортименті, тому кожна модель відрізняється невеликими особливостями і функціональним призначенням.

У каталозі інтернет магазину Світ Здоров'я зібрані підтримуючі бандажі-косинки, фіксуючі і еластичні бандажі, бандажі з функцією іммобілізації пошкодженої зони. Розрізняти ці види бандажів необхідно для того, аби правильно підібрати вироби, виходячи зі своєї конкретної проблеми.

Після ударів, розтягнень, переломів, вивихів, операційного втручання, при артрозах, артритах в області плечей і рук носять бандажі-косинки. Вони дозволяють рухати суглобами, але виконують підтримуючу функцію, завдяки чому пошкоджена рука не перевантажується, перебуваючи в одному і тому ж положенні. Бандажі-косинки виготовлені з легких тканинних матеріалів, переважно бавовни, без вставок і пластин, мають ремінь з фіксатором, який дозволяє зафіксувати бандаж на потрібну довжину, фіксують руку за допомогою липучок.

При розтягненнях і запаленнях м'язів і зв'язок, в період реабілітації любителі активного способу життя носять еластичні ортези. Ці вироби забезпечують необхідну фіксацію, мають зігріваючі властивості. Їх використовують і під час тренувань, для захисту суглобів від появи травм.

Підтримуючі бандажі допомагають знизити напругу м'язів і послабити больові відчуття. Їх рекомендують лікарі у післяопераційний період, при різних травмах і захворюваннях, пов'язаних зі станом суглобів (артритах, плекситах).

Іммобілізаційні бандажі стабілізують руку в одному положенні, що розвантажує м'язи і прискорює реабілітаційний період.

Потрібно відзначити, що рекомендації щодо часу і особливостей використання виробів вказує лікар. Він також повідомляє про те, який саме бандаж потрібен для тієї чи іншої проблеми.

Головні правила догляду за виробами вказані в інструкції кожної окремого моделі, також таку інформацію можна знайти в описі кожного товару нашого магазину. Якщо у вас виникають запитання або потрібно допомога при виборі товарів, будь ласка, звертайтеся за допомогою до наших консультантів. Вони завжди онлайн і допомагають купити бандаж, який буде максимально відповідати рішенням ваших завдань, пов'язаних із найшвидшим одужанням.

T-8101
1,043.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
T-8195
1,437.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
VZT-С-41
1,090.00 грн.
БрендOrliman Країна виробникІспанія
РП-5
543.00 грн.
БрендReabilitimed Країна виробникУкраїна
T-8107
1,158.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
T-8102
286.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
04-039
749.00 грн.
БрендDoctor Life Країна виробникУкраїна
LS5765
480.00 грн.
БрендLiveUp Країна виробникКитай
РП-6У-10°
1,050.00 грн.
БрендReabilitimed Країна виробникУкраїна
Показати ще 12 товарів
Фильтры товаров
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 195грн.
  • 3185грн.