Бандажі на грудопоперековий відділ

Грудопоперекові корсети і бандажі

При порушеннях здорового стану різних зон хребта (шийної, грудної або поперекової) лікарі рекомендують носити ортопедичні корсети та бандажі. Ортопедичні вироби захищають від деформацій, підтримують грудну клітку і поперековий відділ спини. Проблеми цих відділів хребта часто виникають при сидячому способі життя, стоячій роботі або постійних фізичних навантаженнях. Корсети та бандажі також призначають після травм і операцій.

Грудопоперекові корсети і бандажі носять у наступних випадках:

  • при сколіозі, кіфозі, лордозі;
  • при неправильній поставі, сутулості - в залежності від стадії розвитку деформації можуть знадобиться корсети різного рівня жорсткості;
  • для профілактики при навантаженнях на хребет;
  • під час реабілітації після травм на хребті;
  • при запаленнях м'язів хребта, м'язової слабкості, порушеннях тонусу м'язів.

Грудопоперековий корсет повинен призначити лікар після огляду пацієнта. Проблему вирішують за допомогою додаткових фізіотерапевтичних процедур, які разом з правильно підібраним корсетом принесуть потрібний результат.

Як користуватися

Про те, скільки часу потрібно носити корсет, пацієнту варто уточнювати у лікаря. В цілому, рекомендують починати носити виріб від 15-20 хвилин в день, постійно збільшуючи час на 10-15 хвилин. Тіло поступово звикає до ортопедичного корсету, в перші дні людина з порушеннями постави відчуває дискомфорт, якщо звичка тримати спину прямо не сформована. Виріб рекомендується надягати поверх футболки з натуральних матеріалів, щоб захистити шкіру від натирання.

Дуже важливо вибрати правильний розмір. Щоб купити грудопоперековий корсет в інтернет магазині, зверніть, будь ласка, увагу на розмірну сітку виробника, який пропонує потрібні вам моделі. Бренди пропонують різні таблиці розмірів, а корсет повинен забезпечувати необхідний рівень компресії, при цьому не перетискати грудну клітку і живіт.

VZT-J003
5,490.00 грн.
БрендOrliman Країна виробникІспанія
J001AG
5,490.00 грн.
БрендOrliman Країна виробникІспанія
VZT-LT-330
3,149.00 грн.
БрендOrliman Країна виробникІспанія
TC 300
9,790.00 грн.
БрендOrliman Країна виробникІспанія
2166
2,842.00 грн.
БрендOPPO Medical Inc. Країна виробникСША
2953
7,565.00 грн.
БрендOPPO Medical Inc. Країна виробникСША
Фильтры товаров
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 1890грн.
  • 9790грн.