Білизна для дітей

Дитяча білизна для малюків - боді, майки та футболки, трусики і шорти

Ми знаємо, що комфорт малюка займає головне місце в думках батьків. Тому пропонуємо варіанти нижньої білизни, зроблені з приємних, дихаючих тканин, що не натирають ніжну шкіру, не викликають подразнень і алергічних реакцій, не заважають рухам малюка. Вироби італійського бренду, які ми можемо рекомендувати з радістю - це лінійки безшовної білизни для малюків Relax Maternity Baby, які ростуть разом з малюком.

У нас ви можете купити різні види білизни для хлопчиків і дівчаток - майки та боді, футболки, трусики, шорти для дітей від 6 місяців до трьох років.

Вироби RelaxMaternity Baby створені у трьох лінійках:

Білизна з ниткою Crabylon - гіпоалергенною ниткою, яка складається з віскози і хітозану. Такий матеріал вбирає вологу, приємний до тіла і не втрачає своєї еластичності протягом довгого періоду. Crabylon повністю розкладається органічно, це безпечний і високоякісний матеріал.

Білизна з бавовняною ниткою 96% - речі з бавовни, особливо нижня білизна, найбільше затребувана, оскільки добре пропускає повітря і не викликає ніяких проблем при контакті зі шкірою.

Білизна з молочною ниткою - волокна з молочних протеїнів. Має антибактеріальні властивості, швидко поглинає вологу і позитивно впливає на стан шкіри.

Замовляючи дитячу білизну у магазині Світ Здоров'я, ви заощадите свій час, і будете задоволені таким легким шопінгом. Ми намагаємося представляти в каталогах найкращі дитячі вироби, вибираємо їх і для своїх дітей.

Робимо відправки швидко, по території всієї України.

У цій категорії немає товарів