Медтехніка для дому

Медтехніка для дому - прилади для покращення якості життя!

Медичні прилади для домашнього використання допомагають значно покращити якість життя, зміцнити здоров'я, усунути захворювання і забезпечити їх профілактику. Такі прилади потрібні людині будь-якого віку, яка прагне зберегти хороший стан організму, підтримувати тіло в тонусі і не хворіти.

Діагностика та моніторинг вашого здоров'я

Дуже корисно мати у будинку прилади, якими в будь-який момент можна відстежити показники тіла. Це дасть можливість не тільки попередити проблеми на початковій стадії, але і постійно відстежувати свої показники. Потрібну медичну техніку від європейських виробників, яка прослужить не один рік, шукайте у розділах нашого магазину Світ Здоров'я:

  • Тонометри
  • Термометри
  • Пульсоксиметри
  • Ваги - високоякісні, точні ваги німецького виробництва служать роками і мають безліч додаткових функцій для вашого комфорту
  • Глюкометри
  • Дарсонваль
  • Інфрачервоні лампи

Атмосфера у будинку і хороше самопочуття

На стан організму кожної людини впливає безліч факторів: світло, якість і температура повітря, наявність або відсутність у ньому пилу, вірусів і шкідливих мікроорганізмів. Найчастіше ми піклуємося про правильне розташування і конструкцію меблів, якість харчування, розпорядок дня. Для комфортного життя у будь-якому будинку це важливо, але якщо поганий стан мікроклімату впливає на наш організм, якість здоров'я погіршується саме з цієї причини. Вирішити проблему шкідливого мікроклімату допоможуть спеціальні прилади, представлені у нашому каталозі:

Зволожувачі та очищувачі повітря зроблять перебування в квартирі комфортним, усунуть сухість повітря, заберуть неприємні запахи.

Дізнатися про показники температури і вологості повітря ви зможете за допомогою термогігрометра. Ці прилади також є серед нашого великого асортименту.

Іноді виникає потреба повного кварцування приміщення, при наявності грибків і плісняви, під час емідемій і гострих захворювань. Бактерицидні лампи, призначені для цієї мети ви знайдете в нашому магазині Світ Здоров'я.

Прилади для турботи про себе

Електроприлади, які без негативних наслідків і дискомфорту з боку користувача зміцнюють його здоров'я, затребувані завжди. Тому ми із задоволенням рекомендуємо нашим клієнтам звернути увагу на німецькі електричні грілки, довговічні і сучасні.

Люди, які роблять все для свого гарного самопочуття, купують лампи денного світла. Ці прилади заповнять недолік сонця у зимові періоди, і не нашкодять ультрафіолетовим випромінюванням.

У боротьбі за здорове і красиве тіло багато клієнтів звертають увагу на електростимулятори м'язів, котрі не вимагають зайвих зусиль, але ефективно працюють, поки людина займається своїми справами.

Купити прилади домашньої медтехніки ми пропонуємо саме у магазині Світ Здоров'я. Працюємо для того, щоб завжди мати повний асортимент товарів і кваліфікованих співробітників, показувати своїм клієнтам оперативність у виконанні замовлень.

Країна виробникУкраїна
БрендB.Well Країна виробникШвейцарія
Країна виробникУкраїна
БрендB.Well Країна виробникШвейцарія
Країна виробникУкраїна
БрендLittle Doctor Країна виробникСингапур
Країна виробникПольща
БрендB.Well Країна виробникШвейцарія
БрендLittle Doctor Країна виробникСингапур
БрендB.Well Країна виробникШвейцарія
БрендB.Well Країна виробникШвейцарія
БрендLittle Doctor Країна виробникСингапур
Показати ще 12 товарів
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук