Медтехніка для дому

Медтехніка для дому - прилади для покращення якості життя!

Медичні прилади для домашнього використання допомагають значно покращити якість життя, зміцнити здоров'я, усунути захворювання і забезпечити їх профілактику. Такі прилади потрібні людині будь-якого віку, яка прагне зберегти хороший стан організму, підтримувати тіло в тонусі і не хворіти.

Діагностика та моніторинг вашого здоров'я

Дуже корисно мати у будинку прилади, якими в будь-який момент можна відстежити показники тіла. Це дасть можливість не тільки попередити проблеми на початковій стадії, але і постійно відстежувати свої показники. Потрібну медичну техніку від європейських виробників, яка прослужить не один рік, шукайте у розділах нашого магазину Світ Здоров'я:

  • Тонометри
  • Термометри
  • Пульсоксиметри
  • Ваги - високоякісні, точні ваги німецького виробництва служать роками і мають безліч додаткових функцій для вашого комфорту
  • Глюкометри
  • Дарсонваль
  • Інфрачервоні лампи

Атмосфера у будинку і хороше самопочуття

На стан організму кожної людини впливає безліч факторів: світло, якість і температура повітря, наявність або відсутність у ньому пилу, вірусів і шкідливих мікроорганізмів. Найчастіше ми піклуємося про правильне розташування і конструкцію меблів, якість харчування, розпорядок дня. Для комфортного життя у будь-якому будинку це важливо, але якщо поганий стан мікроклімату впливає на наш організм, якість здоров'я погіршується саме з цієї причини. Вирішити проблему шкідливого мікроклімату допоможуть спеціальні прилади, представлені у нашому каталозі:

Зволожувачі та очищувачі повітря зроблять перебування в квартирі комфортним, усунуть сухість повітря, заберуть неприємні запахи.

Дізнатися про показники температури і вологості повітря ви зможете за допомогою термогігрометра. Ці прилади також є серед нашого великого асортименту.

Іноді виникає потреба повного кварцування приміщення, при наявності грибків і плісняви, під час емідемій і гострих захворювань. Бактерицидні лампи, призначені для цієї мети ви знайдете в нашому магазині Світ Здоров'я.

Прилади для турботи про себе

Електроприлади, які без негативних наслідків і дискомфорту з боку користувача зміцнюють його здоров'я, затребувані завжди. Тому ми із задоволенням рекомендуємо нашим клієнтам звернути увагу на німецькі електричні грілки, довговічні і сучасні.

Люди, які роблять все для свого гарного самопочуття, купують лампи денного світла. Ці прилади заповнять недолік сонця у зимові періоди, і не нашкодять ультрафіолетовим випромінюванням.

У боротьбі за здорове і красиве тіло багато клієнтів звертають увагу на електростимулятори м'язів, котрі не вимагають зайвих зусиль, але ефективно працюють, поки людина займається своїми справами.

Купити прилади домашньої медтехніки ми пропонуємо саме у магазині Світ Здоров'я. Працюємо для того, щоб завжди мати повний асортимент товарів і кваліфікованих співробітників, показувати своїм клієнтам оперативність у виконанні замовлень.

WF-1000
699.00 грн.
БрендB.Well Країна виробникШвейцарія
LD-300
124.00 грн.
БрендLittle Doctor Країна виробникСингапур
WT-06 flexD
189.00 грн.
БрендB.Well Країна виробникШвейцарія
WT-03 base
149.00 грн.
БрендB.Well Країна виробникШвейцарія
LD-301
148.00 грн.
БрендLittle Doctor Країна виробникСингапур
4315
430.00 грн.
Країна виробникУкраїна
WT-06 flexR
189.00 грн.
БрендB.Well Країна виробникШвейцарія
4356
885.00 грн.
Країна виробникУкраїна
LD-302
183.00 грн.
БрендLittle Doctor Країна виробникСингапур
2114
270.00 грн.
Країна виробникПольща
4820174300500
74.00 грн.
БрендBactoSfera Країна виробникУкраїна
SI-5649
425.00 грн.
БрендSaltLamp Країна виробникУкраїна
Показати ще 12 товарів
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук