Інфрачервоні лампи

Інфрачервона лампа - лікування теплом

Прогрівання травмованої зони тіла теплом - один з найбільш відомих способів терапевтичного впливу на організм. Медичні інфрачервоні лампи тепер використовуються не тільки в лікарнях і оздоровчих центрах. Ви можете купити такий прилад для дому та користуватися ним самостійно.

Інфрачервона лампа - це тепловий випромінювач, який направляють на пошкоджену шкіру, проблемні зони тіла, щоб усунути проблему за допомогою нагрівання.


Що відбувається з нашим тілом під впливом інфрачервоної лампи

Варто зазначити, що процедура роботи з інфрачервоною лампою абсолютно безболісна і не викликає труднощів. Потрібно лише переконатися в тому, що у вас немає протипоказань для використання приладу. Інфрачервоне випромінювання не шкодить людині, якщо його величина не перевищує величини, що випромінюється самою людиною. У тій частині шкіри, на яку впливає лампа, посилюється кровопостачання через підвищену температуру, розширюються судини. Оскільки в цьому випадку значно прискорюється обмін речовин, це позитивно позначається на генеративних властивості шкіри, вона швидше відновлюється послеповрежденій, травм, швидше проходять угри і прищі, висипання.

До прогрівання інфрачервоною лампою часто вдаються батьки, діти яких хворіють на простудні захворювання.

4820174356101
570.00 грн.
Країна виробникУкраїна
Країна виробникУкраїна
4820174346102
590.00 грн.
Країна виробникУкраїна
Країна виробникУкраїна
Країна виробникУкраїна
Країна виробникУкраїна