Інфрачервоні лампи

Інфрачервона лампа - лікування теплом

Прогрівання травмованої зони тіла теплом - один з найбільш відомих способів терапевтичного впливу на організм. Медичні інфрачервоні лампи тепер використовуються не тільки в лікарнях і оздоровчих центрах. Ви можете купити такий прилад для дому та користуватися ним самостійно.

Інфрачервона лампа - це тепловий випромінювач, який направляють на пошкоджену шкіру, проблемні зони тіла, щоб усунути проблему за допомогою нагрівання.


Що відбувається з нашим тілом під впливом інфрачервоної лампи

Варто зазначити, що процедура роботи з інфрачервоною лампою абсолютно безболісна і не викликає труднощів. Потрібно лише переконатися в тому, що у вас немає протипоказань для використання приладу. Інфрачервоне випромінювання не шкодить людині, якщо його величина не перевищує величини, що випромінюється самою людиною. У тій частині шкіри, на яку впливає лампа, посилюється кровопостачання через підвищену температуру, розширюються судини. Оскільки в цьому випадку значно прискорюється обмін речовин, це позитивно позначається на генеративних властивості шкіри, вона швидше відновлюється послеповрежденій, травм, швидше проходять угри і прищі, висипання.

До прогрівання інфрачервоною лампою часто вдаються батьки, діти яких хворіють на простудні захворювання.

4820174356101
425.00 грн.
Країна виробникУкраїна
4820174346102
440.00 грн.
Країна виробникУкраїна
QUARTZ 125 MULTIFIX
990.00 грн.
Країна виробникУкраїна
ORBB STAND
550.00 грн.
Країна виробникУкраїна
MININ MULTIFIX IR
690.00 грн.
Країна виробникУкраїна
MININ PORTABLE IR
740.00 грн.
Країна виробникУкраїна