Ортези та бандажі на зап'ястя

Ортези та бандажі на зап'ястя - для профілактики і лікування

Наші зап'ястя складаються з зв'язок і сухожиль, м'язів, кісток. Через фізичні навантаження, травми в побутових умовах, запалення у зоні променево-зап'ясткового суглобу можуть виникнути больові відчуття або набряки. У таких випадках лікар рекомендує купити спеціальний бандаж.

Бандажі для променево-зап'ясткового суглобу потрібні не тільки для лікування, але й для профілактики. Їх використовують в будь-якій діяльності, де навантаження припадають на кисть руки, найчастіше це спорт і фізична робота.

Види бандажів на зап'ястя руки

Бандажі відрізняються між собою рівнем жорсткості. Легкі, напівтверді і жорсткі. Є також моделі з фіксацією великого пальця.

Легкі бандажі мають еластичний рівень фіксації. Вони представлені у вигляді рукавички без пальців або з фіксацією на великий палець. Такий вид бандажів також може бути виготовлений у вигляді стрічки з липучкою, якою обмотують пошкоджену ділянку руки. Саме такий варіант носять для профілактики і захисту від травм, або при нескладних пошкодженнях. Еластичний бандаж не обмежує рухи, але має оптимальний рівень компресії.

Напівтверді бандажі мають складнішу конструкцію - рукавичка всередині має шини, може додатково закріплюватися на руці за допомогою ремінців. Такі бандажі лікарі радять пацієнтам, у яких почався запальний процес, а також тим, хто потребує більш жорсткої фіксації суглоба, в деяких випадках в період реабілітації.

Жорсткі бандажі потрібні, коли необхідно руку зафіксувати в одному положенні, вони можуть бути альтернативою гіпсу. Такі бандажі лікарі рекомендують у важких випадках. Вироби можуть фіксувати не тільки променево-зап'ястковий суглоб, але і всю долоню. Вони мають в конструкції металеві та пластикові елементи.

Купити бандаж на променево-зап'ястковий суглоб в Україні можна на нашому сайті Світ Здоров'я. В даному розділі - широкий ряд бандажів різного типу жорсткості. Тут представлені тільки сертифіковані товари самих затребуваних на ринку виробників, високу якість їх продукції говорить сама за себе. Наші консультанти завжди на зв'язку і готові допомогти з вибором потрібного ортопедичного виробу.

1089
915.00 грн.
БрендOPPO Medical Inc. Країна виробникСША
T-8301
194.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
VZT-FP-74
849.00 грн.
БрендOrliman Країна виробникІспанія
3182
1,329.00 грн.
БрендOPPO Medical Inc. Країна виробникСША
T-8391
1,008.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
2083
495.00 грн.
БрендOPPO Medical Inc. Країна виробникСША
VZT-MP-70
589.00 грн.
БрендOrliman Країна виробникІспанія
2281
253.00 грн.
БрендOPPO Medical Inc. Країна виробникСША
3280
563.00 грн.
БрендOPPO Medical Inc. Країна виробникСША
WRS-202
657.00 грн.
Країна виробникСША
T-8330
593.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
Показати ще 12 товарів
Фильтры товаров
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 70грн.
  • 1848грн.