Молоковідсмоктувачі

Молоковідсмоктувачі для дітей

Турбота про дитину вимагає від мами нереальної віддачі сил і енергії. Невід'ємна частина догляду за дитиною - годування грудьми. Дискомфорт може викликати процес зціджування молока. Щоб полегшити мамам таке завдання, як зціджування молока, були створені молоковідсмоктувачі. Після використання молоковідсмоктувача ви можете зберігати молоко і годувати малюка пізніше.

Коли потрібно купити молоковідсмотувач

Існує багато причин, через які мамі доводиться зціджувати молоко. Найпоширеніша - коли мама знаходиться далеко від дитини і не має можливості регулярно погодувати її. При проблемах зі здоров’ям, під час прийому сильнодіючих лікарських препаратів, при болю у грудях. Деяких дітей годують з пляшечки, якщо їм важко смоктати груди.

Види молоковідсмоктувачів

Молоковідсмоктувачі поділяються на дві основні категорії: ручні (механічні) і електричні. Другий варіант більш легкий у використанні, практично не викликає дискомфорту, тому користується великою популярністю. Однак, є чимало мам, які користуються саме механічними молоковідсмоктувачами.

Механічні молоковідсмоктувачі бувають помпові, поршневі, шприцеві і грушеві. Помповий молоковідсмоктувач складається з помпи і насадки для грудей. При стисненні помпи виникає вакууум, що викликає приплив молока. Такий же принцип роботи мають і інші види приладів: одні створюють вакуум при допомогою використання поршня, другі - шприца, треті - груші.

Електричний моловідсмоктувач працює за допомогою невеликого мотора, який з'єднується з прилеглої до грудей лійкою. В однофазному електричному молокоотсос мами вручну контролюють силу зціджування молока. Є і двофазні молоковідсмоктувачі, вони самі змінюють силу зціджування і імітують ритм смоктання малюка. Працюють від мережі, або від батарейок.

Якщо ви хочете купити молоковідсмоктувачі кращої якості від одного з провідних світових брендів, загляньте в каталог нашого магазину Світ здоров'я. Тут ви знайдете моделі німецького бренду Бойрер, виготовлені за допомогою новітніх технологій, з різними рівнями інтенсивності і додатковими аксесуарами.