Дарсонваль

Здоровий організм і красива шкіра з дарсонвалем!

Дарсонваль - прилад, який купують як для кабінетів фізіотерапевтичних процедур, так і для салонного і домашнього використання. Принцип роботи такого пристосування заснований на впливі електричних імпульсів високої частоти на поверхню шкіри. Позитивний ефект «електротерапії» дослідив і представив світу французький фізик і фізіолог 19 століття Арсен Дарсонваль. З того часу метод не переставав викликати інтерес у лікарів і пацієнтів, використовувався для лікування абсолютно різного роду захворювань: головного болю, безсоння, нервових розладів, артрозів і артритів, проблем шлунка і кишечника, гаймориту і фарингіту, остеохондрозу, варикозу та ін.

В даний час апарати для дарсонвалізації набули найбільшого поширення у косметології, постійно обговорюється їх швидка та ефективна дію на красу волосся і шкіри.

При використанні дарсонвалю прискорюються обмінні процеси, покращується кровообіг. Шкіра насичується киснем, стає більш пружною і гладенькою, зникають набряки і запалення, налагоджується робота сальних залоз. Рекомендують застосовувати дарсонваль людям з проблемною, жирною шкірою (вугрями і прищами), рубцями, шрамами, для усунення зморшок, в'ялості, а також для прискорення росту волосся.

Дарсонваль використовується на поверхні всього тіла - для цього він має кілька різних насадок.

Протипоказання

Оскільки змінний струм може мати небезпечний вплив на людський організм, дарсонваль забороняється використовувати:

  • Дітям, молодшим 6-річного віку
  • Вагітним жінкам
  • Пацієнтам з онкологією (при наявності будь-яких доброякісних або злоякісних утворень)
  • При захворюваннях серця і судин; при використанні кардіостимулятора; при розладах психіки
  • На шкірі з куперозом, відкритими ранками і запаленнями, надмірним оволосінням
  • Гіпертонії
  • Тромбофлебіті
  • Порушеннях згортання крові
  • Туберкульозі

Ми пропонуємо нашим клієнтам магазину Світ Здоров'я купити апарат Дарсонваль з додатковими насадками для впливу на різні ділянки тіла від виробника BactoSfera. Даний препарат отримує позитивні відгуки у величезної кількості користувачів, використовується як в лікувально-профілактичних установах, так і в салонних кабінетах, у домашніх умовах.

Ми надаємо компетентну консультацію і робимо швидку відправку у будь-яку точку України.

Часті питання про Дарсонваль

✅ Самі дорогі Дарсонваль

✅ Які Дарсонваль найкращі у 2023 році?

✅ Ціни на Дарсонваль

586157430
0.0
В наявності
1,450.00 грн.
Країна виробникУкраїна