Косметичні прилади

Косметичні прилади - салонний результат в домашніх умовах

Навіть наявність салонного догляду не позбавляє жінку від всіх домашніх процедур. Ми витрачаємо час і кошти, щоб турбота про красу і здоров'я шкіри була якісною. Один із найбільш затребуваних світових виробників - Бойрер, пропонує дівчатам і жінкам сучасний підхід для догляду за собою. Виграшне рішення для кожної людини - косметичні прилади, які використовують не тільки для салонних, але і для домашніх процедур. Принципи роботи кожного приладу Бойрер прості і не вимагають зайвих зусиль, при цьому вони розробляються кращими фахівцями у своїй сфері.

Прилади для обличчя

Глибоке очищення шкіри, масажний ефект дарують електричні щітки для обличчя. Вони працюють з різною швидкістю, мають кілька режимів для зручності користувача.

Відчуйте максимальний результат від догляду, користуючись сауною для обличчя у домашніх умовах, в будь-який зручний для вас час. Сауна розпарює обличчя, покращує кровотік, відкриває пори, готує шкіру до наступних процедур.

Косметичні дзеркала

Косметичне дзеркало Бойрер стане ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру і порадує своєю функціональністю. Наявність підсвічування важлива при створенні професійного макіяжу. Дзеркала з підсвічуванням представлені в різних формах і розмірах, тому ви легко підберете кращий аксесуар саме для свого столика. Доступні дзеркала з різним ступенем збільшення відображення. Працюють дані аксесуари від батарейок.

Прилади для манікюру і педикюру

Робити професійний манікюр і педикюр будинку ви зможете за допомогою електронаборів Бойрер - зручні ручки-фіксатори, сапфірові насадки і висока потужність поєднуються в одному наборі.

Зробити шкіру м'якою, посприяти загоєнню травм, зміцнити нігтьову пластину допоможе гарячий парафін. З ванночками Бойрер ця процедура стане максимально приємною!

В нашому магазині можна купити косметичні прилади з оперативною доставкою по всій Україні. Сподіваємося, ви будете задоволені багатофункціональними приладами німецького бренду Бойрер!

FC 95
3,439.00 грн.
FC 76
3,249.00 грн.
FC 100
7,389.00 грн.
FC 48 set 1
339.00 грн.
FC 48
1,229.00 грн.
FC 49
1,499.00 грн.
BS 45
1,569.00 грн.
BS 39
999.00 грн.
IPL Pure Skin Pro
10,989.00 грн.
BS 49
1,299.00 грн.
BS 55
2,129.00 грн.
Показати ще 12 товарів