Компресійні рукави

Компресійний рукав: призначення, типи і догляд

компресійний рукав

Одним із засобів для лікування та профілактики лімфостазу верхніх кінцівок з доведеною ефективністю вважається компресійний рукав. Використовуючи спеціальне моделювання, виробникам вдається виготовляти зручні та практичні рукава. Ви можете займатися звичними домашніми справами і навіть виконувати фізичні вправи. Рукав лікувальний компресійний закріплюється через плече за допомогою спеціального еластичного ремінця, є можливості регулювання за допомогою застібки.

Кому варто компресійний рукав на руку купити?

  • пацієнтам при лімфодемі і хронічних лімфатичних набряках верхньої кінцівки після мастектомії та променевої терапії;
  • при набряклості після операцій або травм (переломи, вивихи, забиті місця, глибокі опіки);
  • при повторній лімфодемі після запальних процесів або перенесеної інфекції;
  • незапалені поліартрити.

Компресійний рукав після мастектомії

Компресійні рукава забезпечують правильну підтримку руки після оперативного втручання - мастектомії, при набряках або травмах. Знімаючи післяопераційний набряк завдяки дозованому рівню компресії, значно скорочують термін постільних днів для реабілітації пацієнта.

Вибираючи компресійні рукава, враховуйте рекомендації лікаря за такими характеристиками: тип, клас компресії, фасон, модель і звичайно ж якісний виробник. Особливо важливим критерієм є клас компресії:

  • 1 клас - такий компресійний рукав використовується, коли немає набряклості, але є необхідність виконувати фізичні вправи і домашню роботу після операцій;
  • 2 клас - використовуються при наявності отікання рук, тромбофлебіті, тромбозі, посттравматичній, післяопераційній лімфодемі, після проходження променевої терапії при онкології молочної залози;
  • 3 клас - виготовляється за індивідуальним замовленням і використовується в крайніх випадках.

Варто відзначити, що компресійні рукава не повинні надмірно здавлювати кінцівку під час носіння. Компресійні вироби надягають при набряку 1-2 ступеня при здійсненні фізичної роботи, а в інших випадках носять постійно і знімають тільки перед сном.

Рукав лікувальний компресійний: особливості догляду

З огляду на той факт, що ціна компресійного рукава досить висока, кожному хотілося б продовжити термін його експлуатації. А для цього варто дотримуватися правил догляду. Особливо це стосується його прання. Прати компресійний рукав краще руками. Від використання агресивних миючих засобів краще відмовитися, перевагу варто віддати дитячому милу або шампуню. Під час прання не потрібно сильно терти виріб, щоб не пошкодити волокна. Щоб позбавиться від зайвої води, не викручуйте рукав, а просто промокніть його махровим рушником. Не сушіть компресійний рукав біля обігрівачів. Найкраще розкласти його на горизонтальну поверхню в теплому приміщенні.

Компресійний рукав: купити в Україні

Інтернет-магазин Svit-zdorovya.com пропонує комфортні та якісного класу компресії вироби - компресійний рукав RelaxSan. Продукція італійської торгової марки заслуговує тільки позитивні відгуки користувачів, що і робить її настільки популярною на ринку. В каталозі Ви знайдете моделі з долонею, без долоні і навіть з підтримуючим ременем. Якщо заздалегідь замовити виріб, то вдасться запобігти ускладненню своєї хворобу. Доставка товарів здійснюється по всій Україні: Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Запоріжжя, Львів, Червоноград та інші населені пункти.

У цій категорії немає товарів