Підйомники для інвалідів

Підйомники - допомога в пересуванні для людей з обмеженими можливостями

Підйомники пропонують багато допоміжних засобів для людей, які обмежені в рухах. Тепер є можливість забезпечити такому пацієнту більш легке переміщення за допомогою підйомника. Це пристосування представлено декількома варіантами в різної цінової категорії. Деякі користувачі мають не один вид витягів, оскільки вони дійсно полегшують повсякденне життя і пацієнту, і опікуну. Вони потрібні і вдома, і на вулиці, і в палаті лікарні.

Які бувають види підйомників

Підйомники для ванни - з їх допомогою людині легше переміститися в ванну і після вийти з неї. Дуже зручні крісла-підйомники, які міцно кріпляться безпосередньо у ванній. У кріслі людина може зробити необхідні гігієнічні процедури, з пультом і регулюванням висоти.

Гусеничні підйомники - зручні для переміщення людини в колясці або кріслі-каталці. Допомагають подолати будь-які сходи і перешкоди.

Електричні підйомники - піднімають, опускають і переміщують людини.

Щоб купити підйомник для інвалідів, який буде найбільш функціональний для вашого випадку, потрібно врахувати, в яких ситуаціях він буде використовуватися найчастіше. Враховують стан людини, його вага.

Якщо вам потрібна поомщі у виборі моделі, звертайтеся, будь ласка, до наших співробітників. Швидко реагуємо на замовлення, робимо відправку в будь-яку точку України.

БрендOSD Країна виробник Італія
БрендOSD Країна виробникАвстрія
БрендOSD Країна виробник Італія
VZT-Aquatec Orca Invacare
16,890.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
Показати ще 6 товарів