Засоби для догляду за замшею і нубуком

Засоби для догляду за замшею і нубуком

Для чищення замшевих і нубукових виробів потрібні спеціальні засоби, які не зашкодять структурі матеріалів і допоможуть зберегти красивий оксамитовий ворс. У цьому розділі ми зібрали продукти, які забезпечать ефективний догляд без зайвих зусиль і не потребують багато вашого часу.

Засоби для вологого чищення нубуку та замші представлені у вигляді флаконів з аплікаторами. Вам не знадобиться купувати зайві пристосування - аплікатор-щіточка добре розподіляє засіб по поверхні взуття. Після залишки продукту можна прибрати сухою тканиною або серветкою.

Ластик (блок) для чищення - простий невеликий аксесуар, який відмінно впорається з сухим чищенням нубуку та замші.

Спреї для оновлення кольору для замші і нубуку

Якщо на взутті утворилися потертості, воно виглядає зношеним, але при цьому зберегло хорошу форму, колір можна оновити у домашніх умовах. Для цього потрібен спеціальний спрей або рідка фарба, їх ви також знайдете серед нашого асортименту. Окрім своїх головних властивостей, вони підвищують водонепроникність матеріалів.

Взуттєва косметика у магазині Світ Здоров'я представлена брендами Kaps і Mountval. Продукція цих польських виробників користується популярністю на європейському ринку. Нею із задоволенням користуються і українські покупці.

Наші співробітники завжди знаходяться на зв'язку, готові допомогти при виборі товару, оперативно приймуть і оброблять замовлення, зроблять швидку відправку у будь-який населений пункт України.

02_0084
130.00 грн.
Країна виробникПольща
450020
168.00 грн.
Країна виробникПольща
20104
110.00 грн.
Країна виробникПольща