​Білизна для вагітних і годуючих мам

У період вагітності майбутній мамі дуже важливо піклуватися про свій комфорт. Тому, крім зручного одягу та взуття час приділяється пошуку нижньої білизни. Такі особливі вироби підбираються ретельно, вони не повинні приносити мамі ніяких незручностей, враховувати її форми, які швидко змінюються, та не передавлювати шкіру. Виробники білизни для вагітних і годуючих мам тепер дбають не лише про функціональність, а й про дизайн виробів. Якщо ви купуєте такі види білизни вперше, будьте впевнені в тому, що є можливість обрати не тільки практичні, але й красиві моделі, які не зашкодять здоров'ю та підтримають прекрасні форми тіла.

На Світ здоров’я ми представляємо безшовну білизну RelaxMaternity. Ця лінійка італійського виробництва вміщує в себе бюстгальтери для вагітних і годуючих мам, трусики і бандажі. Для створення білизни використовуються новітні технології, тому вироби тішать своїми гігієнічними властивостями, матеріалами і функціональністю. Білизна виконана з м'якої і дихаючої бавовняної тканини. Цей матеріал ідеально підходить для чутливої шкіри, не викликає подразнень і рекомендується як найкращий матеріал для нижньої білизни.

Чому ми радимо мамам нижню білизну RelaxMaternity

1. Спеціальні бюстгальтери для мам підтримують груди і пристосовуються до тіла у період змін. Вони мають широкі бретельки, не викликають навантажень у зоні спини і плечей.

2. Білизна цієї лінії створена з біоволокна, яке має відмінні гігієнічні властивості, добре контактує з будь-яким типом шкіри.

3. Вироби безшовні, легко прилягають до тіла і дуже приємні на дотик. Ви не відчуєте цієї білизни на собі!

4. Захищає шкіру від провисання, після пологів легше повернути тонус м'язам.

Бавовняна білизна RelaxMaternity Cotton

У цій лінійці кожна мама знайде свою модель, свій фасон нижньої білизни, який підкреслить її чудові форми, подарує комфорт і посприяє хорошому самопочуттю.

Білизна зі срібною ниткою RelaxMaternity Silver

Срібло відоме своїми антибактеріальними властивостями, тому використовувалося при виготовленні білизни, щоб захистити шкіру від бактерій і ферментації виділень молока і поту.

Ці вироби мають ще одна цікаву відмінність від звичайной білизни. Матеріал з сріблом відштовхує близько 98% електромагнітних хвиль, які з’являються під час роботи електротехніки. Дані показники були вказані після проведення лабораторних досліджень.

Білизна з біоволокна RelaxMaternity Milk

Волокно, створене з молочного білка, використовується для цієї лінійки. Такий матеріал дуже добре контактує зі шкірою, підтримує її шовковистість, м'якість і еластичність. Волокно - природний бактериостатик, дає білизні високі гігієнічні та антибактеріальні властивості.

У цій категорії немає товарів