Бандажі для вагітних

Бандажі для вагітних - як правильно вибирати і носити

Бандажі для вагітних представлені різними формами і видами. З цієї причини майбутній мамі перед першими пологами може бути важко орієнтуватися у виборі подібних виробів. Ми розповімо основні моменти, які потрібно знати про бандажі, безпосередньо при покупці виробів ви можете звернутися з додатковими питаннями до наших консультантів.

Бандаж для вагітних підтримує швидко зростаючий животик, зменшує неприємні відчуття і біль у спині, запобігає формуванню розтяжок. Якщо у мами був кесарів розтин, після пологів бандаж допоможе швидше повернути тілу здоровий стан, захистить шви від розбіжності.

Бандажі носять до і після пологів, ці ортопедичні вироби обирайте тільки після призначення свого лікаря. Крім того, їх не варто носити протягом усього дня. Більшість лікарів з високою кваліфікацією вважають, що перерви необхідно робити для того, щоб м'язи могли утримувати тонус без бандажу.

Бандажі представлені кількома видами:

У формі шортиків. Високі. Не лише захищают від розтяжок, а й забезпечують профілактику целюліту.

У формі трусиків. Ці бандажі мають еластичну вставку, яка підтримує животик. Стануть відмінним варіантом для жінок, які часто відчувають болю в хребті

Ще один вид має форму пояса з вставкою для живота або просто форму пояса. Дуже легко і швидко фіксуються, зручні, один з найбільш затребуваних варіантів наших клієнтів.

Універсальні бандажі можна носити до і після пологів. Одна сторона вужча за іншу, вузьку сторону, яка підтримує живіт, носять до народження дитини. Після пологів бандаж носять широкою стороною спереду, аби тіло швидше повернуло колишні форми.

Купити бандаж для вагітних зі швидкою доставкою у будь-яку точку України легко з магазином Світ здоров'я. Ми хочемо, щоб ви завжди залишалися задоволені нашими товарами і отримували від них максимум, тому обираємо тільки найкращі продукти

T-1115
807.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
T-1101
1,379.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
OMT601/UNI
2,549.00 грн.
БрендOrliman Країна виробникІспанія
T-1153
986.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
T-1118
908.00 грн.
БрендТривес Країна виробникСанкт-Петербург
2262
921.00 грн.
БрендOPPO Medical Inc. Країна виробникСША
2062
1,822.00 грн.
БрендOPPO Medical Inc. Країна виробникСША
4062
921.00 грн.
БрендOPPO Medical Inc. Країна виробникСША