Бактерицидні лампи

Бактерицидні лампи: види і принцип дії

Бактерицидна лампа (бактерицидний опромінювач) - це прилад, який використовують для знищення хвороботворних мікробів, грибків, цвілі. Такі лампи працюють у зоні закритого приміщення під час епідемій, у лікарнях з метою стерилізації приміщення і інструментів, на виробництвах, у державних установах і в домашніх умовах.

Принцип дії бактерицидної лампи

Ультрафіолетове випромінювання несе згубну дію на структуру ДНК мікроорганізмів. Бактерицидні лампи також усувають неприємні запахи. Під час кварцування повітря насичується озоном, який має дезінфікуючі властивості.

Існує два види бактерицидних ламп: озонові і безозонові

Колби озонових моделей роблять з кварцового скла (кварцеві лампи), при цьому виділяється велика кількість озону. У такій кількості він небезпечний для усіх живих істот - людей, тварин, рослин. Тому при використанні цього типу ламп у приміщенні не повинні знаходитися люди. Після процедури кварцування приміщення обов’язково провітрюють.

Колби безозонових моделей зроблені з увіолевого скла, яке не пропускає озон у великій кількості. Ці моделі зручніші у використанні, під час роботи вони не принесуть шкоди здоров'ю, крім того, не вимагають термінового провітрювання приміщення після кварцування.

Залежно від місця використання, обирайте модель, котра буде найбільш функціональною саме для вас. Виробники пропонують підлогові, настільні, настінні варіанти, навіть стельові. Варто оцінити приміщення, в якому буде проводитися дезинфекція, і після цього переходити до покупки приладу.

Де купити бактерицидну лампу високої якості зі швидкою доставкою

У магазині Світ Здоров'я - тільки оригінальні моделі бактерицидних опромінювачів, в наявності додаткове приладдя до цих приладів. Сподіваємося, ви будете задоволені якістю обслуговування і швидкою доставкою по Україні.

Країна виробникУкраїна
Країна виробникУкраїна
Країна виробникПольща
Країна виробникВенгрія
4820174300500
74.00 грн.
БрендBactoSfera Країна виробникУкраїна
БрендBactoSfera Країна виробникУкраїна
Країна виробникУкраїна
4820174314101
1,450.00 грн.
Країна виробникУкраїна
SUN UNIVERSAL
1,511.00 грн.
Країна виробникУкраїна
Країна виробникУкраїна
Країна виробникУкраїна
Країна виробникУкраїна
Показати ще 12 товарів
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук