Компресійні шкарпетки

Плануючи подорож, яка передбачає тривале сидіння або довге перебування на ногах впродовж відрядження, часто ми забуваємо подбати про комфорт наших ніг.

Проте використовуючи компресійні шкарпетки, Ви не лише попередите навантаження на ноги, а й уникнете симптомів набряку та болю, що виникають в результаті напруженого робочого тижня. Також їх показано застосовувати й офісним працівникам, враховуючи сидячу роботу.

Компресійні шкарпетки необхідно підбирати за розміром. Якщо компресійні шкарпетки – замалі або, навпаки, завеликі, то знижується лікувальний ефект.

Масажні та тонізуючі властивості діють постійно, поки Ви носите компресійні шкарпетки. Суттєво вони не відрізняються за своїм виглядом від звичайних шкарпеток. Тому Ви із легкістю їх можете одягати до звичного Вам взуття чи одягу.

Серед показань, при яких призначають компресійні шкарпетки: варикозне розширення вен, профілактика тромбозу, зняття набряку, важкості ніг, в тому числі у вагітних тощо. Купіть компресійні шкарпетки, і Ваші ніжки за це подякують.

У цій категорії немає товарів