Медичні функціональні ліжка

Медичні функціональні ліжка - чим вони відрізняються від звичайних ліжок

Людині після травм і операцій потрібно більше комфорту і турботи. У звичайному ліжку пацієнту не так зручно, особливо якщо йому важко міняти положення тіла. Медичні функціональні ліжка дозволяють це робити без сторонньої допомоги. Такий результат досягається за допомогою конструкції ліжка - вона розділена на секції.

Функціональні ліжка теж відрізняються між собою. Вибирають їх, виходячи з фізичного стану пацієнта і того, наскільки він може подбати про себе.

Багатофункціональні ліжка не тільки дарують більше зручності пацієнтові, але й полегшують догляд за ним, попереджають утворення пролежнів.

У каталозі пропозицій медичних ліжок є моделі з різною кількістю секцій: одно-, двох-, трьох-, чотирьохсекційні. Ці секції піднімаються і опускаються в зоні голови, стегон, колін і п'ят. Чим більше можливостей змінювати положення різних секцій ліжка, тим легше пацієнтові. Ще одна відмінність таких ліжок - наявність коліс. Колеса мають гальмівний механізм, щоб зафіксувати ліжко в палаті або кімнаті на одному місці.

Залежно від способу регулювання секцій ви знайдете:

  • механічні ліжка - регулюються вручну, людиною.
  • ліжка з електроприводом - реуліруются за допомогою пульта. Такі ліжка стоять дорожче, але будуть найбільш комфортні для ослаблених людей, вони зможуть самостійно змінювати положення секцій.

Ліжка з електроприводом мають додаткові характеристики: можливість змінювати висоту, ставити положення Тренделенбурга, коли таз і ноги підняті на 45 градусів.

Ви можете купити медичне функціональне ліжко з додатковою комплектацією, придбати матрац, який захистить від пролежнів, приліжковий столик, санітарні пристосування, зйомні бічні панелі, надліжкову трапецію, тримаючись за яку, пацієнт може підніматися і опускатися.

В асортименті магазину Світ Здоров'я ми пропонуємо міцні медичні функціональні ліжка, механічні та електропривідні, з різними типами секцій і додатковою комплектацією. Якщо у вас виникли питання під час вибору товару, звертайтеся, будь ласка, до наших співробітників, вони завжди готові допомогти. Робимо швидку відправку у будь-який населений пункт України зручним для вас способом.

БрендOSD Країна виробник Італія
БрендOSD Країна виробник Італія
Medley Ergo W
36,900.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
БрендOSD Країна виробник Італія
БрендOSD Країна виробник Італія
БрендOSD Країна виробник Італія
БрендOSD Країна виробник Італія
БрендOSD Країна виробник Італія
БрендOSD Країна виробник Італія
Показати ще 12 товарів
Фильтры товаров
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 8999грн.
  • 199000грн.