Медичні функціональні ліжка

Медичні функціональні ліжка - чим вони відрізняються від звичайних ліжок

Людині після травм і операцій потрібно більше комфорту і турботи. У звичайному ліжку пацієнту не так зручно, особливо якщо йому важко міняти положення тіла. Медичні функціональні ліжка дозволяють це робити без сторонньої допомоги. Такий результат досягається за допомогою конструкції ліжка - вона розділена на секції.

Функціональні ліжка теж відрізняються між собою. Вибирають їх, виходячи з фізичного стану пацієнта і того, наскільки він може подбати про себе.

Багатофункціональні ліжка не тільки дарують більше зручності пацієнтові, але й полегшують догляд за ним, попереджають утворення пролежнів.

У каталозі пропозицій медичних ліжок є моделі з різною кількістю секцій: одно-, двох-, трьох-, чотирьохсекційні. Ці секції піднімаються і опускаються в зоні голови, стегон, колін і п'ят. Чим більше можливостей змінювати положення різних секцій ліжка, тим легше пацієнтові. Ще одна відмінність таких ліжок - наявність коліс. Колеса мають гальмівний механізм, щоб зафіксувати ліжко в палаті або кімнаті на одному місці.

Залежно від способу регулювання секцій ви знайдете:

  • механічні ліжка - регулюються вручну, людиною.
  • ліжка з електроприводом - реуліруются за допомогою пульта. Такі ліжка стоять дорожче, але будуть найбільш комфортні для ослаблених людей, вони зможуть самостійно змінювати положення секцій.

Ліжка з електроприводом мають додаткові характеристики: можливість змінювати висоту, ставити положення Тренделенбурга, коли таз і ноги підняті на 45 градусів.

Ви можете купити медичне функціональне ліжко з додатковою комплектацією, придбати матрац, який захистить від пролежнів, приліжковий столик, санітарні пристосування, зйомні бічні панелі, надліжкову трапецію, тримаючись за яку, пацієнт може підніматися і опускатися.

В асортименті магазину Світ Здоров'я ми пропонуємо міцні медичні функціональні ліжка, механічні та електропривідні, з різними типами секцій і додатковою комплектацією. Якщо у вас виникли питання під час вибору товару, звертайтеся, будь ласка, до наших співробітників, вони завжди готові допомогти. Робимо швидку відправку у будь-який населений пункт України зручним для вас способом.

OSD-91Е
26,990.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
OSD-94
21,990.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
Medley Ergo W
36,900.00 грн.
OSD-91EV
45,999.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
OSD-9510
36,999.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
OSD-A328P
32,999.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
OSD-9520
33,999.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
OSD-91
37,999.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
OSD-B02P
59,999.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
Medley Ergo S
36,900.00 грн.
OSD-A232P-C
23,999.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
Показати ще 12 товарів
Фильтры товаров
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 7999грн.
  • 199000грн.