Обладнання для реабілітаційного масажу

Масажери і тренажери для реабілітації

Для відновлення організму необхідна помірна активність, робота з м'язами і, звичайно, масаж.

Масаж грає важливу роль в якості доповнення до стандартних процедур реабілітації. Стимулюючи кровообіг і розслабляючи м'язи, масаж допомагає організму перекачувати більше кисню, поживних речовин в тканини і життєво важливі органи. Це дозволяє травмованим ділянкам відновиться швидше.

Серед наші пропозицій - масажери і еспандери польського виробництва. Ми з радістю рекомендуємо ці товари, оскільки вони компактні, мають високу якість і доступні за ціною. Так, масажні м'ячик можна використовувати для будь-якої частини тіла: шиї, спини, ніг і рук. Вони відрізняються за розмірами і забарвленням.

Тренувати і відновлювати роботу м'язів рук можна з невеликим за розміром тренажером-еспандером.

Для пацієнтів з ослабленими руками вибирають пластичну масу для рук. Вона призначена не тільки для розробки м'язів, але і знизити больові відчуття.

Всі вироби виготовлені з абсолютно безпечних матеріалів, тому не викликають проблем при контакті зі шкірою.

Наш магазин Світ Здоров'я постійно розширює асортимент товарів для реабілітації, ми пропонуємо клієнтам якісну, сертифіковану продукцію європейського виробництва. Звертайтеся до нас за консультацією, щоб підібрати для себе найоптимальніший варіант. Ми робимо швидку доставку в будь-яку точку України зручним для вас перевізником.

OSD-CUPPING-12
В наявності
1,999.00 грн.
БрендOSD Країна виробникІталія
LP8501
Немає у наявності
219.00 грн.
БрендLivePro Країна виробникКитай
LP8502
Немає у наявності
279.00 грн.
БрендLivePro Країна виробникКитай
LP8507
Немає у наявності
396.00 грн.
БрендLivePro Країна виробникКитай