Вальгусні шини, міжпальцеві перегородки

11 Відгук

Коректори для стопи: вальгусні шини, міжпальцеві перегородки

міжпальцева перегородкаПорушення механіки ходьби, незручне взуття (високий каблук, надмірно звужені носики туфлів) - причин зміни суглоба великого пальця на нозі безліч. Деформація і сильне викривлення кісточки може проявитися в людей, генетично схильних до цієї недуги.

Запальний процес провокує утворення шишки на стопі, що псує естетичність ноги, заподіює біль при ходьбі і не дає вибрати взуття, яке Вам насправді подобається. Як тільки хрящовий наріст збільшується, палець відхиляється, що викликає біль не тільки в ньому, а й в суміжних ділянках, стопа деформується, хода людини змінюється (присутнє легке накульгування).

Усунення проблеми

Відкоригувати контур стопи допоможе ортопедична вальгусна шина, а зменшити навантаження на сусідні пальці - міжпальцева перегородка. Ці пристосування допомагають виправити вже наявну деформованість і запобігти подальшому прогресу хвороби.

Результат впровадження вальгусних бандажів, шин:

  • суглоб утримується в нормальному положенні;
  • навантаження на палець мінімізується, біль зменшується, приглушуются запальні процеси на проблемній ділянці;
  • суглоб зберігає рухливість, хода коригується.

Міжпальцева перегородка і силіконові вкладиші призначаються при натоптишах, мозолях, тріщинах, нажитих або вроджених викривленнях пальцевих суглобів стопи для поділу суміжних пальців ніг. Вони виготовлені з м'якого матеріалу, не натирають, практично не відчуваються при носінні.

Особливості використання вальгусних шин та міжпальцевих перегородок

Протектор великого пальця з перегородкою, шини застосовуються на ранній стадії бурситу стопи, адже на цьому етапі м'які тканини і зв'язки ще легко піддаються безопераційній корекції. Допоміжні аксесуари не допускають подальшого зсуву і посилення захворювання.

Коригувальні ортопедичні пристрої різної структуритаформи допоможуть запобігти втомі при тривалих піших прогулянках, підходять під будь-яке взуття. Зовсім не обов'язково використовувати масивні ортопедичні черевики, модельні туфлі цілком підійдуть, якщо міжпальцева перегородка підібрана правильно.

Нічна вальгусна шина теж проста в експлуатації, але рекомендована для фіксації пальця в фізіологічному положенні під час сну і відпочинку, виключивши активні рухи. Вражений суглоб залишається в правильному положенні, навантаження на нього розподіляється рівномірно.

Існує і шарнірна денна вальгусна шина, купити яку можна на нашому порталі Svit Zdorovya. Вона може бути застосована під час ходьби, зберігає природну гнучкість суглоба. Її плоска конструкція сприяє адаптації до будь-якого виду взуття без створення дискомфортних відчуттів і натирання.

Універсальні рішення

У нашому магазині представлені коригувальні ортопедичні пристрої відомих торгових марок Kaps, NeuroN, Hallufix, Corbby. З їх допомогою досить швидко вдасться стабілізувати стопу, виправити неправильне навантаження на суглоб великого пальця, повернути контурам ноги природну форму. Ділянки, уражені вальгусною деформацією, згинаються природно, без болю, а елементи підтримки поперечної арки під час ходьби сприяють її постановці в вертикальне положення. Таким чином, можна запобігти поперечній плоскостопості і супутнім недугам.

У нас вальгусні шини, міжпальцеві перегородки купити можуть жителі Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Львова, Червонограда - товар доставляється в будь-який куточок України.

БрендNeuroN Країна виробникПольща
БрендCorbby Країна виробникПольща
БрендKAPS Країна виробникПольща
БрендNeuroN Країна виробникПольща
БрендKAPS Країна виробникПольща
БрендKAPS Країна виробникПольща
БрендFootMate Країна виробникПольща
БрендFootMate Країна виробникПольща
Показати ще 12 товарів
Фильтры товаров
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 0грн.
  • 1600грн.