Інгалятори (небулайзери)

Безпечне та ефективне лікування з інгалятором

Лікування за допомогою інгаляцій в домашніх умовах існує давно, проте, зараз цей процес став більш безпечним і досконалим завдяки спеціальним приладам - інгалятора (небулайзера). Особливо затребувані небулайзери в сім'ях з маленькими дітьми, педіатри часто рекомендують батькам використовувати прилад для профілактики і лікування простудних захворювань.

Призначення небулайзера - передавати лікарські засоби у вигляді пари безпосередньо в легені. На відміну від ліків у вигляді таблеток пар безпечний - він не взаємодіє з органами травлення, не потрапляє в кров, тому не викликає алергічних реакцій, харчових розладів і т.п.

«Інгалятор» і «небулайзер» - чи є відмінність?

«Інгалятор» і «небулайзер» - це назва одного і того ж приладу, який задіюється для інгаляції. Представники різних компаній можуть використовувати одне або два цих назви, в залежності від бажання. Однак, деякі лікарі і фахівці виділяють небулайзери в окремий вид, за допомогою якого внаслідок тиску повітря або ультразвукового впливу рідина набуває вигляду медкодісперсного аерозолю.

Інгалятори перетворюють рідкі ліки в аерозоль певними способами, в залежності від пристрою: компресорного, парового або ультразвукового.

Виробники представляють на ринку три основних види інгаляторів:

Компресорні інгалятори - найбільш затребуваний варіант серед користувачів. Аерозольне розпилення в даних моделях відбуваються шляхом роботи компресора. Є можливість розпилювати за допомогою приладу різні види ліків, враховуючи антибіотики, гормональні сресдтва, ліки для діабетиків. Тому спектр хвороб, які лікують за допомогою інгаляторів, дуже широкий. При покупці компресорного інгалятора важливо знати, що він буде видавати шум, за своєю конструкцією більше і важче інших інгаляторів.

Парові інгалятори - корисні речовини і ліки превращаються в пар. Цей метод інгаляцій дуже старий, але є ряд моментів, через які деякі користувачі віддають перевагу компресорним інгалятора перед паровими. Гарячий пар може бути важко вдихати, крім цього, під час нагрівання випаровується частина лікарських речовин.

Ультразвукові інгалятори - розчин розщеплюється на мікрочастинки, перетворюючись в аерозоль. Ліки в такому стані дуже легко і швидко проникають в легені, тому ультразвукові інгалятори дуже рекомендують купувати пацієнтам з проблемами і захворювання дихальних органів.

Щоб купити інгалятор, який прослужить вам роками, варто перш за все звертати увагу на виробника. Ми пропонуємо швидку відправку оригінальної продукції від кращих світових брендів домашньої медтехніки. Сподіваємося, ви оціните ці продукти і отримаєте від них максимум користі. Будемо раді задовольнити потреби клієнта з будь-якого міста України, надати консультацію і оперативно доставити необхідний прилад.

OSD-403T
799.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
OSD-NEB-101
848.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
1122641056
129.00 грн.
Країна виробникШвейцарія
LD-221c
1,161.00 грн.
БрендLittle Doctor Країна виробникСингапур
LD-210C
2,037.00 грн.
БрендLittle Doctor Країна виробникСингапур
LD-211C
1,684.00 грн.
БрендLittle Doctor Країна виробникСингапур
LD-250U
2,207.00 грн.
БрендLittle Doctor Країна виробникСингапур
LD-N080
100.00 грн.
БрендLittle Doctor Країна виробникСингапур
1122187857
39.00 грн.
Країна виробникШвейцарія
LD-212C
1,479.00 грн.
БрендLittle Doctor Країна виробникСингапур
Показати ще 12 товарів