Очищуючі серветки для ніжної і чутливої шкіри

Одна з умов захисту свого організм від шкідливих бактерій - чистота шкіри. На жаль, у нас не завжди є можливість помити руки або очистити шкіру з водою. Але під час прогулянок, поїздок або протягом дня завжди є можливість дістати з сумочки вологі серветки. Якщо мова йде про проведення часу з маленькою дитиною, без вологих серветок обійтися неможливо.

Виробники пропонують величезний вибір цих маленьких гігієнічних пристосувань, при цьому різні види серветок підходять далеко не всім. Якщо ви маєте чутливу шкіру, або страждаєте від алергічних реакцій, то, напевно, звертаєте увагу на зволожуючі компоненти, які використовує кожен виробник при створенні серветок.

Серветки для дорослих

Аби вибирати серветки, на які шкіра завжди буде реагувати добре, зверніть увагу на те, з якою метою вони купуються. Серветки для обличчя зазвичай просякнуті екстрактами натуральних трав, які турбуються про шкіру. Деякі виробники використовують при виготовленні серветок термальну воду - щоб зволожити і тонізувати шкіру.

Звичайні вологі серветки, якими ми користуємося в повсякденному житті, щоб протерти руки або телефон, теж потрібно вибирати уважно. Антибактеріальні серветки зі спиртом нерідко викликають почервоніння, дискомфорт, пересушують шкіру. Це засоби особистої гігієни, тому люди, які їх поставляють покупцям, повинні стежити за терміном придатності виробів, їх зберіганням в герметичній упаковці.

Дитячі серветки, які не подразнюють шкіру

Серветки для малюка - незамінні засоби гігієни. Без них не можна вийти на прогулянку, змінити підгузки. Не дивно, що батьки зацікавлено шукають кращі пропозиції для очищення ніжної шкіри своєї дитини. Серветки для немовлят вибирають без насичених запахів, для створення цих продуктів використовують натуральні, загоюючі, протизапальні компоненти. Дуже м'які серветки з екстрактами ромашки, алое, протеїнами вівса пропонує батькам італійський бренд Natura House. Вони добре зволожують шкіру малюків, не мають нав'язливого запаху.

У магазині Світ Здоров'я ми рекомендуємо покупцям перевірених виробників, які для створення своєї продукції використовують максимум натуральних компонентів, в складі Natura House їх кількість становить в середньому 98,5%.

Купити серветки та інші засоби особистої гігієни можна зручним для вас перевізником зі швидкою доставкою в кожен населений пункт України.

У цій категорії немає товарів