Санітарно-гігієнічне обладнання

Санітарні пристосування для комфорту пацієнтів

Стандартні гігієнічні процедури для людини з ускладненнями здоров'я викликають труднощі. Тому пацієнтам з інвалідністю, в післяопераційний і реабілітаційний періоди, пенсіонерам виробники пропонують додаткові приладдя для ванни. Вони спрощують виконання водних процедур у ванній і душі не тільки для пацієнта, а й полегшують роботу обслуговуючого персоналу, людям, які доглядають за лежачими хворими.

Матеріали, з яких виготовляються дані приладдя, прості у використанні і легко піддаються чищенню. У магазині Світ Здоров'я асортимент приладдя для ванної представлений найбільш необхідними товарами для лежачих хворих. Зокрема, це:

Ванночки для миття голови

За допомогою надувної ванночки можна мити голову, навіть перебуваючи у ліжку. Вода не проливається за краї - ванночка має захисні бортики. Пристосування компактно складається при транспортуванні.

Стільці та крісла для ванної

Стільці для ванної спрощують догляд за людьми, яким важко рухатися. Вироби регулюються по висоті, зроблені з міцних матеріалів - найкращі моделі мають алюмінієвий каркас. Дуже зручний варіант - поворотне крісло, з яким можна повертати хворого, періодично фіксувати його в потрібному положенні. Вибираючи крісло або стілець для ванної, потрібно врахувати габарити виробу і вагу користувача.

В асортименті - сидіння і дошки для ванної, сходинки для використання в душі. Всі ці приналежності вибирайте, виходячи з індивідуальних особливостей користувача і регулярних процедур гігієни.

Пристінні поручні

Пристінні поручні служать опорою людям зі слабкими м'язами, з інвалідністю. Вони закріплюються на гладких поверхнях - у ванній кімнаті, на сходах. Вони відрізняються між собою довжиною, діаметром, відстанню від стіни, кольором.

Купити приладдя для ванни від польських та італійських виробників медичної техніки можна у нас на сайті Світ Здоров'я. На додаткові питання щодо товарів дадуть відповідь наші консультанти. Зробимо швидку відправку товарів по Києву та Україні.

БрендAntar Країна виробникНімеччина
БрендAntar Країна виробникНімеччина
БрендAntar Країна виробникНімеччина
БрендAntar Країна виробникПольща
БрендAntar Країна виробникПольща
БрендDoctor Life Країна виробникУкраїна
БрендOSD Країна виробник Італія
OSD-BL610203
1,199.00 грн.
БрендOSD Країна виробник Італія
БрендOSD Країна виробник Італія
БрендDoctor Life Країна виробникУкраїна
БрендOSD Країна виробникФранція
БрендOSD Країна виробник Італія
Показати ще 12 товарів