Милиці

Милиці: пахвові і підлокітні

У період відновлення організму після травм і операцій пацієнтові потрібні додаткові пристосування для переміщення. Коли ослаблені ноги не витримують навантажень при ходьбі, необхідно підібрати милиці. З їх допомогою основне навантаження переходить на руки і плечі, дозволяючи людині самостійно переміщуватися, рухатися, працювати м'язами.

Милиці відрізняються між собою особливостями конструкції. Щоб купити милиці, які будуть найбільш функціональні для кожного індивідуального випадку, потрібно знати їх відмінності. Серед представленого асортименту товарів будь-якого магазину медтехніки ви знайдете пахвові милиці (продаються тільки парами) і підлокітні (їх можна придбати по одному або парою).

Пахвові милиці

Пахвові милиці виготовляють з дерева або алюмінію. Алюмінієві милиці гарантують безпеку в експлуатації для людей з великою вагою. Вони користуються попитом у більшості клієнтів завдяки легкості і міцності. Пахвові милиці слід вибирати в разі, коли навантаження на ногу цілком або частково забороняється лікарем. При ходьбі з милицями основні навантаження переходять на зону плечей. Цей вид милиць підходить людям, які не відчувають сили в руках, мають велику вагу, або пацієнтам старшого віку. При цьому ходити з милицями радять не більше одного сезону - щоб не нашкодити великим навантаженням суглобам області плечей і верхньої частини спини. Віддавайте перевагу моделям, які регулюються по висоті, щоб підлаштувати їх під зростання пацієнта.

Підлокітні милиці

У даних моделях навантаження переходять на зону кистей рук. Вони також регулюються по висоті, пересування з цим типом милиць відбувається швидше, ніж з милицями.

У магазині Світ Здоров'я ви зможете купити милиці для дітей і дорослих, а також додатково придбати гумові наконечники. Вони бувають різного діаметру, в залежності від виду милиць ви зможете підібрати потрібні вироби. Наші консультанти при необхідності забезпечать додаткову консультацію, зроблять швидку доставку по Україні зручним для вас способом.

БрендFDI Країна виробникФранція
VZT-230 DSK
849.00 грн.
VZT-220 DSK
444.00 грн.
БрендDoctor Life Країна виробникУкраїна
БрендDoctor Life Країна виробникУкраїна
БрендHerdegen Країна виробникФранція
БрендDoctor Life Країна виробникУкраїна
Показати ще 12 товарів