Фітнес-трекери

Фітнес-браслети для моніторингу здоров'я та самовдосконалення

Все більше наших покупців звертають увагу на тенденцію здорового способу життя, прагнуть регулярно відстежувати стан організму, удосконалюючи своє тіло. Це дозволяє більш усвідомлено відноситися не лише до свого здоров'я, а й до інших сфер життя - поступово коригується розпорядок дня, час відпочинку та роботи, а також система харчування.

Фітнес-браслети у цьому випадку принесуть величезну користь, адже вони відслідковують показники тіла користувача, поки він займається своїми справами.

Фітнес-трекери дозволяють піклуватися про своє здоров'я на найвищому рівні. Вони збирають, аналізують і зберігають показники вашого тіла.

За допомогою трекеру ви зможете регулювати інтенсивність і частоту будь-яких фізичних навантажень, ставити нагадування для виконання потрібних дій. Завдяки цьому приладу легко стежити за якістю свого сну і покращувати його, уважно ставитися до свого харчування, встановлювати проміжні та кінцеві цілі.

Фітнес-трекери відрізняються своїм функціоналом, тому вибирати модель потрібно, виходячи з особистих потреб. Якщо ви не плануєте займатися моніторингом здоров'я і шукаєте прилад з базовими функціями, достатньо буде пристрою з годинником і пульсоміром. Люди, які активно стежать за здоров'ям, або регулярно займаються спортом, дотримуються певної системи харчування, вибирають моделі з широким функціоналом.

У магазині Світ Здоров'я ми пропонуємо трекери бренду Бойрер. Цей виробник створює багатофункціональні гаджети, багато часу приділяє розробці і створенню сучасних приладів для покращення якості життя своїх клієнтів.

Головні функціональні особливості фітнес-трекерів Бойрер:

  • Прив'язка до смартфону і додатки для моніторингу своїх досягнень.

Датчик активності з додатком Beurer BodyShape допоможе скоригувати вагу, сформувати здорові звички харчування і зробити своє тіло ще красивішим.

Датчик активності з додатком Beurer HealthManager моніторить час активності, передає дані на ваш смартфон. Додаток проводить аналіз сну, вимірює показники частоти серцевих скорочень.

Якщо вам потрібен багатофункціональний трекер, ми пропонуємо звернути увагу на моделі Бойрер, які передають сповіщення про отримані повідомлення та дзвінки на смартфоні безпосередньо на датчик активності.

  • Водонепроникність.

Трекери мають водонепроникний корпус для захисту від води і вологи.

  • Таймер для камери.

Трекер підключають до смартфону і використовують його як таймер для камери. Він допомагає робити красиві фото самостійно, без сторонньої допомоги.

У магазині Світ Здоров'я ми пропонуємо купити фітнес-трекери Бойрер зі швидкою доставкою в будь-який населений пункт України. Робіть замовлення через сайт або по телефону. Наші співробітники будуть раді допомогти з вибором товару і відповісти на ваші запитання.

У цій категорії немає товарів