Опис Ложка для взуття c пружиною, подовжена № 820 Kaps
Ложка для взуття з пружиною, подовжена № 820 Kaps виготовлена з пластику та має довжину приблизно 55 см. Оснащена пружиною для більш комфортного процесу взування, має дерев'яну ручку та шнурок для підвішування. Дозволяє уникати деформацій задника взуття. Відмінно підходить як для домашнього використання, так і для взуттєвих магазинів.
Kaps - польський бренд, який спеціалізується на створенні високоякісної продукції для догляду, обробки та чищення взуття найрізноманітніших типів матеріалів, зручних вставок для взуття, шнурків, аксесуарів для взуттєвих виробів.
У процес розробки виробів та їх впровадження залучено талановитих, молодих технологій та дизайнерів, які підтримують досвід визнаних дослідницьких установ.
Відгуки про Ложка для взуття c пружиною, подовжена № 820 Kaps від справжніх покупців
Відгуків не знайдено
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь