Комплект фільтрів для PRO-110
Комплект фільтрів для PRO-110
49.00 

Комплект фільтрів для PRO-110

1122583791
Країна виробникШвейцарія
Доставка
Способи оплати

Опис Комплект фільтрів для PRO-110

Комплект фільтрів для PRO-110 B.Well, 5 шт. Призначені для утримання дрібних забруднень та бактерій, що запобігають потраплянню небезпечних речовин в організм людини під час інгаляції. 

Завдання фільтрів - це очищення повітря, що надходить з приміщення в прилад. Повітря, потрапляючи в інгалятор, контактує з ліками в інгаляторі та внутрішніми органами користувача.

Фільтр здатний:
  • утримати частки пилу, що знаходяться у повітрі приміщення;
  • впоратися з дрібними бактеріями;
  • усунути алергени;
  • утримати грибкові спори.

Комплект фільтрів для PRO-110 B.Well відрізняється високою якістю, адже виготовлений тією ж фірмою, що і сам небулайзер. Крім того, позитивними показниками приладу є:

  • попередження попадання з повітрям у лікарський препарат мікробів, дрібних забруднень та алергенів;
  • властивості фільтра дозволяють продовжити тривалість експлуатації приладу, адже внутрішні механізми інгалятора захищені від запилення;
  • захист організму від попадання хвороботворних мікробів, особливо коли прилад використовується протягом усього дня багатьма користувачами (у лікарнях).
Країна виробник
  • Швейцарія
Відгуки про Комплект фільтрів для PRO-110 від справжніх покупців

Відгуків не знайдено

  • Ми рекомендуємо