Curaprox

Curaprox (Курапрокс) - швейцарський бренд, який створює засоби для догляду за ротовою порожниною, виник у 1972 році. Курапрокс пропонують засоби і аксесуари для професійного та приватного використання, розробляють пристосування для людей з ортодонтичними конструкціями.

Виробники Курапрокс переконані, що для турботи про здоров'я важлива не тільки білосніжна посмішка і свіжий подих. Здоров'я ротової порожнини пов'язане зі станом органів тіла і організму в цілому. Тому вони не тільки виробляють і поширюють продукти, а й працюють над підвищенням кваліфікації лікарів-стоматологів.

Компанія Курапрокс розвиває мотиваційні професійні програми для стоматологів і гігієністів. Щорічно вони проводять навчання і видають дипломи інструкторам з гігієни порожнини рота. Вони допомагають пацієнтам стати мотивованими і отримати необхідні навички, аби їхні зуби та ясна були у чудовому стані.

Стоматологи мають можливість відвідувати наукові конференції, практичні семінари та виставки, де вони спілкуються з іншими фахівцями, знайомляться з новою продукцією і дізнаються про її функціонал.

Продукція Курапрокс зроблена таким чином, щоб мотивувати кожного покупця постійно піклуватися про здоров'я зубів, ясен, язика, стежити за собою із задоволенням. Їх продукти відрізняються за складом від інших брендів, акцент роблять на максимальній користі для користувача. Дорослі і діти відразу відзначають підхід творців до дизайну - кожна модель щітки, кожна паста має дизайн, що запам'ятовується, який безпосередньо пов'язаний з функціональністю продукту.

Зубні щітки Курапрокс і запатентована щетина Кюрен

Зубні щітки бренду мають новий, запатентований вид щетини - Curen® (Кюрен). На відміну від стандартних нейлонових щетинок, Курапрокс зроблені з ультратонких і м'яких Кюрен. Вони не травмують ясна, при цьому краще дістають в міжзубні проміжки і видаляють наліт. Зубні щітки 5460 давно відомі в усьому світі, одна щітка містить 5460 волокон-щетинок, підходить для чутливих зубів. Кількість і щільність щетини відрізняються в залежності від моделей.

Курапрокс мають різні серії щіток, щетина і ручка зроблені в яскравих кольорах, бренд також пропонує лімітовані колекції до особливого приводу (Новий рік, день святого Валентина), або окремій тематиці (зима, тварини), лінійки, присвячені відомим особистостям.

Серед пропозицій - звукові зубні щітки, можна вибрати електричні щітки людям, які носять брекети.

Зубні пасти та щітки Black Is White

Одна з найпопулярніших лінійок - зубні пасти, щітки, звичайні і звукові, які допомагають відбілити зуби і при цьому не шкодять зубній емалі. Відбілююча паста має чорний колір, оскільки має в складі активоване вугілля, не має при цьому абразиви, які можуть пошкодити чутливі зуби.

Окреме перевага серії - актуальний, лаконічний чорно-білий дизайн.

Лінійка Beyou, з якої зуби чистити не нудно

Для щоденного чищення, свіжого дихання і гарного настрою Курапрокс створили яскраві пасти з шістьма різними смаками: Rising Star (Грейпфрут, Берегомет), Pure Happines (Персик, Абрикос), Candy Lover (Кавун), Challenger (Джин-Тонік, Хурма), Daydreamer (Лакриця), Explorer (Яблуко, Алое).

Curaprox Baby- гігієна порожнини рота у дітей

У цій лінійці - продукти, які допоможуть малюкові полегшити процес прорізування зубів, почати користуватися першою зубною щіткою і сформувати правильний присмак з самого дитинства.

Для дітей старшого віку Курапрокс пропонують зубні щітки з продуманим дизайном і зручною конструкцією.

Міжзубні йоржики

Міжзубні йоржики Курапрокс ретельно і без пошкоджень очищають вузькі міжзубні проміжки. Йоржики купують по-окремо і в наборах. А для максимальної зручності запропоновані тримачі для йоржиків.

Для догляду за зубними протезами, брекетами і іншими ортодонтическими конструкціями вибирають аксесуари Курапрокс. Це пристосування для чищення зубів, ортодонтичні, Монопучкова щітки, набори для догляду і зберігання аксесуарів.

Продукція Курапрокс допомагає зберегти мотивацію для ретельного чищення зубів і мови. Тому компанія постійно працює над тим, щоб продукти та аксесуари залишалися привабливими і бажаними постійно, так само постійно збільшується кількість шанувальників бренду.

Майбутнє за технологічними рішеннями, які допомагають поліпшити якість життя, над цим працюють і Курапрокс.

CS 5460
206.00 грн.
БрендCuraprox Країна виробникШвейцарія
PCA 223
166.00 грн.
БрендCuraprox Країна виробникШвейцарія
CS5460/2 Animal Family
468.00 грн.
БрендCuraprox Країна виробникШвейцарія
TS-BY-Y
426.00 грн.
БрендCuraprox Країна виробникШвейцарія
CS Smart
206.00 грн.
БрендCuraprox Країна виробникШвейцарія
CS 1006
216.00 грн.
БрендCuraprox Країна виробникШвейцарія
73349144
8,008.00 грн.
БрендCuraprox Країна виробникШвейцарія
CS 5460 ortho - 08
212.00 грн.
БрендCuraprox Країна виробникШвейцарія
CKC 42 "boy"
1,021.00 грн.
БрендCuraprox Країна виробникШвейцарія
Curaprox Black is White
1,198.00 грн.
БрендCuraprox Країна виробникШвейцарія
CMPH 202
998.00 грн.
БрендCuraprox Країна виробникШвейцарія
CS Surgical
244.00 грн.
БрендCuraprox Країна виробникШвейцарія
Показати ще 12 товарів
Ціна

грн.  –  грн.

  • 32грн.
  • 8008грн.