Vliwaktiv Ag (Флівактів аг) - Вбираюча пов'язка зі сріблом і активованим вугіллям, 10х10 см - 1шт

Лікувальна пов'язка Vliwaktiv Ag з високою поглинаючою здатністю м'яка, не прилипає до рани. Неткане повітропроникне покриття пов'язки швидко пропускає виділення з рани у внутрішній шар, нейтралізує неприємний запах.

Усередині пов'язка містить активоване вугілля, має просочення зі срібла. Срібло бореться з патогенними мікроорганізмами. Особливо значимою вважається ефективність срібла проти штамів MRSA (метицилінрезистентний золотистий стафілокок) і VRE (ванкоміціностійкій ентерокок), які можуть бути присутніми в ранах.

Завдяки ефективному очищенню рана швидше заживає. При контакті тканини з волокнами активованого вугілля кількість мікроорганізмів в ексудаті рани зменшується. Пов'язка має додатковий тканинний шар, який запобігає витоку раневого ексудату.

Склад: волокна з активованого вугілля, просочені сріблом, поліестер / поліетилен, додатково в абсорбується компресі: поліпропілен, целюлоза, термопластичний клей (синтетичний поліефір зі смолою і воском).

Інструкція для застосування

Опис виробу:

Тампонада з активованим вугіллям і срібним покриттям Vliwaktiv® Ag має антимікробну дію, не приклеюється до рани, виготовлена ​​з м'якої тканини з активованим вугіллям і срібним просоченням.

Тампонада з активованим вугіллям і срібним покриттям Vliwaktiv® Ag є ідеальним матеріалом для тампонування глибоких ран, а також застосовується в якості пов'язки на поверхневі рани.

Тампонада вбирає ексудат з мікроорганізмами і перешкоджає утворенню неприємного запаху від рани. Завдяки ефективному фізіологічному очищенню загоєння рани прискорюється. Мікроорганізми вбираються з ексудатом рани Vliwaktiv® Ag, завдяки прямому контакту з сріблом і активізованим вугіллям зв'язуються у внутрішній частині пов'язки, і їх кількість в ексудаті рани зменшується. Розмноження бактерій в рані, таким чином, зменшується, що оберігає від інфекції. Зменшення неприємного запаху від рани під дією активованого вугілля покращує самопочуття і настрій пацієнта і медичного персоналу.

Кожна тампонада Vliwaktiv® Ag упакована в індивідуальну стерильну упаковку і стерилізована гамма-променями. Виріб призначений для одноразового користування і не підлягає повторній стерилізації.

Тампонада з активованим вугіллям і срібним покриттям Vliwaktiv® Ag придатна для лікування:

  • ран, що важко гояться
  • інфікованих ран або тих, що погано пахнуть
  • ран з підвищеною небезпекою інфікування (наприклад: при зниженні захисної реакції організму, при наявності фекальних свищів, карцином з розпадом тканини, опікових ран і т.д.)
Тампонада з активованим вугіллям і срібним покриттям Vliwaktiv® Ag може використовуватися для обробки поверхневих і глибоких ран зі слабкими виділеннями, а також в комбінації з вторинної пов'язкою для обробки ран із середніми та великими виділеннями, наприклад: для обробки пролежнів, артеріальних виразок, венозних виразок гомілки , виразок на тлі цукрового діабету, післяопераційних ран, злоякісних пухлин з виразок поверхнею.

Тампонада з активованим вугіллям і срібним покриттям Vliwaktiv® Ag може також використовуватися в якості вторинної пов'язки в комбінації з перев'язочним матеріалом для заповнення рани (наприклад: тампонада Suprasorb® A Calciumalginat).

Протипоказання:
  • Відома гіперчутливість по відношенню до виробу або його складових частин.
  • Препарат Vliwaktiv® Пекло не рекомендується застосовувати при лікуванні дітей віком до 12 років, тому що бор, що міститься (в боракс), може вплинути на подальшу здатність до дітородіння.
  • Доцільність використання препарату Vliwaktiv® Ag для лікування вагітних і жінок, що годують, повинна бути ретельно зважена лікуючим лікарем в кожному окремому випадку.
Застосування:

Підготовка рани:

Перед накладенням нової пов'язки рану слід очистити звичайним чином (наприклад: стерильним розчином хлористого натрію, розчином Рінгера або, при необхідності, антисептичними засобами) і висушити краї рани.

Накладення пов'язки на рану:

Тампонаду з активованим вугіллям і срібним покриттям Vliwaktiv® Ag можна використовувати з обох сторін. Тампонада застосовується для тампонування глибоких ран. Для більш ефективної дії її слід закладати до дна рани.

На поверхневі рани тампонада накладається як пов'язка, причому її розмір підбирається за величиною рани. Пов'язка повинна перекривати краї рани на мінімум 2-3 см.

Перед обробкою ран зі слабкими виділеннями тампонаду з активованим вугіллям і срібним покриттям Vliwaktiv® Ag слід змочити розчином Рінгера.

Залежно від ступеня ексудації і стану рани на тампонаду можна накласти вторинну пов'язку (наприклад: поглинаючий компрес Vliwazell®).

Тампонаду з активованим вугіллям і срібним покриттям Vliwaktiv® Ag можна використовувати в якості пов'язки на рану в комбінації з перев'язочним матеріалом для заповнення рани (наприклад: тампонада Suprasorb® A Calciumalginat).

Зафіксувати пов'язку за допомогою придатного фіксуючого матеріалу (що фіксує пластир, наприклад: Curafix® Н, еластичний фіксує бинт, наприклад: Mollelast®).

Зміна пов'язки:

Зміна тампонади з активованим вугіллям і срібним покриттям Vliwaktiv® Пекло проводиться через проміжки часу, які визначаються лікарем в залежності від стану рани (наприклад: ознаки інфекції, ступінь ексудації).

Вказівка:

Тампонаду з активованим вугіллям і срібним покриттям Vliwaktiv® Ag не слід розрізати і розривати. Виріб залишається стерильним до тих пір, поки упаковка закрита і не пошкоджена.

Розміри: 10х10 см
Бренд:
Lohmann & Rauscher
Країна виробник:
  • Австрія
20705
335.00 грн.
В наявності
+
Задати питання
Можливо, вас це зацікавить
  • Ми рекомендуємо
  • Топ продаж
Швидка та якісна доставка

90 % замовлень відправляються в день замовлення

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14днів

У вас є 14 днів, для того щоб протестувати вашу покупку