Вкладиші, підп'яточники і пелоти

Вкладиші для взуття: різновиди та ефективність використання

підп'яточник купити На що ви звертаєте увагу при купівлі першої пари взуття? Звичайно, відповіддю більшості буде її зовнішній вигляд. І мало хто готовий на перше місце вивести комфортність та зручність. Як результат, вже при першому використанні взуття натирає, тисне і ми з жалем відправляємо його на задні полиці шафи. Але не варто поспішати з висновками. Адже змінити ситуацію можуть спеціальні вкладиші для взуття. Використовуючи правильно підібрані вкладиші, вдається досягти таких результатів:

  • уникнути утворення мозолів - вкладиші для взуття дозволяють зафіксувати ногу для уникнення тертя;
  • підвищити рівень комфорту під час ходьби - навіть при тривалій ходьбі навантаження на ноги зменшується, Ви відчуваєте комфорт і легкість;
  • знизити ризик утворення плоскостопості - зі спеціальними вкладишами стопа має правильну форму;
  • зменшити навантаження на опорно-руховий апарат - при правильному розподілі ваги Ви знижуєте ймовірність викривлення хребта та виникнення інших проблем у функціонуванні ОРА;
  • правильна фіксація стопи.

Виробники пропонують купити вкладиш у взуття різного типу з різних матеріалів. Основні різновиди наступні:

  1. Підп’яточник ортопедичний. Найчастіше використовується тими, хто багато часу проводить на ногах. Підп’яточник стабілізує правильне положення стопи відносно осі гомілки. Також лікарі рекомендують використовувати підп’яточник, якщо є ризик формування або вже утворилася шпора п'яти. Підп’яточник має спеціальний прорізаний диск, який витягується, створюючи безпечну зону, в якій ушкоджене місце не піддається тиску твердої частини взуття. Для виготовлення використовуються різні типи матеріалів: силікон, латекс, профільований матеріал. Підп’яточник купити можна для різного розміру взуття. Силіконовий підп’яточник коштує дорожче, але має суттєву перевагу - його можна мити за допомогою води та мила.
  2. Ортопедичний підп’яточник для корекції різниці довжини ніг. Специфічний вид підп’яточника, який використовується людьми з непропорційною довжиною ніг. Піднімаючи п'яту короткої ноги, підп’яточник не тільки робить ноги візуально рівнішими, але й знижує дискомфорт під час ходьби і навантаження на хребет. Такі підп’яточники для взуття знайшли і нетрадиційне застосування. Використовуються в разі, якщо людина хоче здаватися вищою, ніж є насправді. В такому випадку підп’яточники купуються парою.
  3. Ортопедичні пелоти. Використовуються для передньої частини взуття, дозволяють правильним чином розподілити тиск на передню частину стопи. Їх використання знижує ймовірність утворення мозолів, натоптишів. Пелот для стопи рекомендований також пацієнтам при поперечній формі плоскостопості.

Як правильно підібрати вкладиші для взуття?

Сьогодні досить велика різноманітність представлена в магазинах України. Як ж вибрати модель, яка підійде під специфіку Вашої стопи? Відповідь однозначна - звернутися до фахівця. Тільки лікар-вертебролог здатний підібрати правильні вкладиші, детально вивчивши специфіку будови стопи або форму захворювання. Самостійно купувати і використовувати ортопедичні вкладиші не рекомендується, оскільки можна не виправити, а тільки погіршити ситуацію.

Де в Україні купити вкладиш у взуття високої якості?

Багато в чому на термін і результативність використання залежить і якість виробу. В інтернет-магазині svit-zdorovya.com представлений широкий асортимент продукції торгової марки Kaps. Замовити продукцію з доставкою може кожен бажаючий житель міст Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця та інших населених пунктів України.

У цій категорії немає товарів