Упори для віджимань - які бувають, як вибрати

Упори для віджимань - це тренажери, які допомагають спортсменам краще пропрацювати м'язи верхньої частини тулуба. Упорами користуються шанувальники фітнесу, бойових мистецтв, бодібілдингу.

Якщо ви займаєтеся в домашніх умовах, упори для віджимань стануть хорошим вкладенням в своє здоров'я. Їх можна зберігати в будь-якому місці, вони невеликі за розміром, стійкі, виготовлені з металу або пластику. У зоні рукоятки мають нековзне покриття.

Спортсмени з хорошою фізичною підготовкою, щоб підвищити продуктивність своєї роботи, часто використовують в якості опори кулаки. Але для недосвідченого людини такий підхід може стати причиною травм. Упори для віджимань дозволяють убезпечити себе, і зробити процес віджимання більш зручним, як для новачка, так і для спортсмена. Ці тренажери підійдуть жінкам, чоловікам, дітям. Пластикові моделі вибирають спортсмени з вагою до 100 кг, сталеві - для 100-150 кг.

Навіщо потрібні упори для віджимання

З упорами для віджимання руки людини поставлені таким чином, що амплітуда роботи плечей збільшується. Таким чином, плечові суглоби, руки і прес отримують оптимальну кількість навантажень, ви можете займатися продуктивніше, виконувати більшу кількість віджимань.

Існує два види упорів для віджимань: поворотні і неповоротні

Поворотні упори для віджимання прикріплені до підставці, при потребі їх повертають або на половину, або повним колом. Разом з упорами ви одночасно повертаєте руки, на м'язи йде більше навантаження.

Неповоротні упори для віджимання є ручки, які надійно закріплені на підлозі. При виконанні віджимань спортсмен спирається так, щоб на ті чи інші групи м'язів отримати потрібну навантаження. Деякі моделі можна регулювати по висоті.

Як правильно користуватися упорами для віджимання

Якщо ви - новачок, починайте поступово. Це традиційне спортивне рецепт, яким, на жаль, нехтує переважна більшість початківців. Професійні спортсмени наполягають, що в перший час потрібно робити лише один підхід і не більше 15 разів.

Періодично міняйте положення упорів для віджимання. Найчастіше вони встановлюються по діагоналі або паралельно тулубу. Власне, міняти положення варто для того, щоб опрацьовувати різні групи м'язів.

Не забувайте про ширину хвата. У цьому плані не існує ідеального стану. При вузькому хваті тренується трицепс, при середньому - плечі, при широкому - грудні м'язи. Якщо ви тільки починаєте тренуватися, почніть з останнього варіанту: так буде трохи простіше.

Купити упори для віджимань з доставкою по території України ми пропонуємо на нашому сайті Світ Здоров'я. Наші співробітники будуть раді проконсультувати при виборі товарів, зробити швидку відправку.

LS3162
Немає у наявності
522.00 грн.
БрендLiveUp Країна виробникКитай
LS3164F
Немає у наявності
446.00 грн.
БрендLiveUp Країна виробникКитай
LS9411
Немає у наявності
480.00 грн.
БрендLiveUp Країна виробникКитай
LS3164E
Немає у наявності
396.00 грн.
БрендLiveUp Країна виробникКитай
Фильтры товаров
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн.  –  грн.

  • 396грн.
  • 522грн.