Догляд для шкіри навколо очей

Догляд шкіри навколо очей для різного віку - особливості і вибір косметики

Тонкій та ніжній шкірі навколо очей потрібна турбота. Для різного віку існують свої особливості догляду за цією зоною, а виробники в свою чергу представляють великий вибір необхідної косметики. Безумовно, на красу зони під очима впливає спосіб життя дівчини або жінки - харчування і звички, сон. Важливо користуватися сертифікованою декоративною косметикою для очей і вчасно видаляти її, очищати шкіру.

Дівчата 20-25 років відмінно знаються в косметиці для очищення і тонізації шкіри, але ці засоби нерідко сушать область під очима. Тому зволожити її можна за допомогою гелю або крему для догляду під очима, який призначений саме для молодого віку.

Після 30 років стають більш помітні невеликі мімічні зморшки, а через втому під очима з'являються мішки. У такий період вранці і ввечері важливо наносити крем під очі. З темними колами впораються спаеціально призначені для цієї мети засоби догляду. Зверніть увагу на те, яким способом ви наносите крем. Легкими рухами розподіліть засіб під очима.

У нашому магазині зібраний асортимент догляду для очей австралійської торгової марки Skin Doctors. Це косметика, результати застосування якої перевищують ефекти від звичайної уходовой косметики. Результати застосування кремів Skin Doctors порівнюють з результатами пластичних операцій. Якщо ви хочете купити сертифіковану косметику, яка тривалий час отримує вдячні відгуки покупців в Україні та за її межами, ми раді запропонувати її у каталозі магазину Світ Здоров'я.

У цій категорії немає товарів