Roho

Американський бренд протипролежневих подушок Roho (Рохо) з'явився завдяки інженеру-електрику Роберту Гребе. Працюючи у лікарні, Гребе був вражений проблемами людей, які внаслідок тривалого сидіння змушені страждати від пролежнів. Починаючи з 1927 року, протягом 20 років він шукав спосіб лікування та профілактики пролежнів. Результатом його роботи стала запатентована технологія Dry Floatation®, на основі якої створили протипролежневі подушки.

Подушки проти пролежнів складаються з комірок, пов'язаних між собою, наповнених повітрям. Під час навантаження на подушку комірки імітують характеристики води (людина «занурюється» в подушку на кілька сантиметрів), таким чином забезпечується рівномірний розподіл навантажень на тіло людини, приходить в норму кровообіг. Людина відчуває стабільність і комфорт, незалежно від того, сидить вона чи пересувається.

Пролежні були серйозною загрозою здоров'ю людей в інвалідних візках, а винахід Гребе став для них справжнім порятунком. Подушки і матраци проти пролежнів дозволяють людині відчувати себе у безпеці, бути захищеними від травм у вигляді пролежнів. Ефективність технології Dry Floatation® неодноразово підтверджували клінічні випробування. У 1973 році Гребе створив компанію Roho, яка сьогодні займає лідерську позицію серед виробників протипролежневих товарів. Вони створюють вироби різних розмірів, кожен товар ретельно перевіряють, перш ніж почати поширювати його за межами заводу.

В асортименті компанії Roho:

  • Протипролежневі подушки - високі і низькі, зроблені для інвалідних крісел. Ці подушки також позитивно впливають на стан постави. Вироби легко чистити, оскільки вони мають зйомний чохол.
  • Протипролежневі матраци - використовуються у медичних палатах і в домашніх умовах.

Запатентована технологія повітряних комірок дозволяє подушці підлаштовуватися до рухів людини, запобігаючи тиску, захищаючи від розвитку пролежнів. Подушками і матрацами користуються люди з різним ступенем розвитку пролежнів і лежачі пацієнти з метою профілактики.

БрендRoho Країна виробникСША
RO-MOSAIC**C
0.0
В наявності
5,999.00 грн.
БрендRoho Країна виробникСША
БрендRoho Країна виробникСША
RO-PRODIGYSYS
0.0
14,999.00 грн.
БрендRoho Країна виробникСША
RO-MATTSYSC
0.0
99,999.00 грн.
БрендRoho Країна виробникСША
RO-1R**-CC
0.0
17,999.00 грн.
БрендRoho Країна виробникСША
RO-1R**-LPC
0.0
17,999.00 грн.
БрендRoho Країна виробникСША
Країна виробник
Ціна

грн.  –  грн.

  • 5999грн.
  • 99999грн.