Rena

Rena - польська компанія, яка працює на європейському ринку з 1957 року. Протягом цього часу компанія надає людям з проблемами здоров'я допомогу, підтримку, оптимальний вибір ефективного обладнання для реабілітації, виробляє ортопедичне взуття.

Нові технології виробництва і висока якість продукції - це стандарти, яких бренд дотримується протягом 63 років. Цей підхід дозволяє упрофесійно обслуговувати роздрібних клієнтів, поширювати товари на ринку медичної і реабілітаційної галузі. Пропозиції Rena включають ортопедичні вироби, які завдяки своїй універсальності спрямовані практично на кожного клієнта. Всі продукти Rena мають сертифікати ЄС, відповідають міжнародним вимогам щодо якості та безпеки використання.

Професійні консультанти в галузі реабілітації та фізіотерапії стежать за виробництвом продукції, дають консультації, проводять тести і лабораторні дослідження. Медичне співтовариство не тільки дає позитивну думку щодо продуктів компанії, а й високо оцінює їх, рекомендує пацієнтам, лікарням і установам охорони здоров'я, які їх потребують.

Rena є власником реабілітаційно-терапевтичної клініки, де працюють відомі лікарі та фахівці. Крім того, Rena Cooperative є лауреатом премії LODOŁAMACZE 2011 і премії Fair Play.

Дитяче ортопедичне взуття Rena

Над створенням кожної моделі взуття працює ряд фахівців, в розробці конструкції беруть участь медичні працівники, які враховують анатомічні особливості маленьких ніжок. За зовнішній вигляд моделей відповідають дизайнери, тому взуття представлене яскравими кольорами на будь-який смак дівчаток і хлопчиків. Взуття має всі необхідні характеристики, які підтримують здорове розташування ніжок, що впливає на формування правильної ходи.

Оскільки батьки починають піклуватися про розвиток дитячого організму з самого дитинства, взуття представлене в широкому діапазоні розмірів - від 19 до 34, в залежності від тієї чи іншої моделі. Босоніжки носять в дитячому садку і школі, черевики відмінно підходять дітям для активних прогулянок. При цьому дитина з проблемами ходи не замислюється про те, чи правильно вона ставить ніжки. Взуття має всі коригувальні елементи.

Головні властивості дитячого ортопедичного взуття Rena:

  • Матеріал - гладка, м'яка натуральна шкіра. Вбирає вологу, ніжки менше потіють, взуття не викликає натирань.
  • Задник - високий, жорсткий, утримує п'яту в правильному положенні, тому стопи добре зафіксовані.
  • Підошва має каблук Томаса і антипружинні властивості, поглинає удари, які виникають при зіткненні стопи з твердими поверхнями.

Наше взуття впливає на загальний стан організму. Люди з деформаціями ніг скаржаться на дискомфорт, біль не тільки в зоні стоп, але і в хребті. Дуже часто деформації виникають саме через погано підібране або неправильно сконструйоване взуття. Тому дуже важливо, щоб дитина звикала з дитинства вибирати якісне, зносостійке взуття, яке не буде шкодити здоров'ю. Якщо у дитини вже є патології і деформації стоп, лікар-ортопед порадить використовувати взуття з ортопедичними характеристиками.

МатеріалНубук Розмір дитячого взуття29 СезонВесна, Лето, Осень ЗастібкаЛипучка БрендRena
МатеріалГладка шкіра Розмір дитячого взуття29 СезонВесна/Осінь ЗастібкаШнурівка БрендRena
МатеріалГладка шкіра Розмір дитячого взуття24 СезонВесна/Осінь ЗастібкаЛипучка БрендRena
МатеріалГладка шкіра Розмір дитячого взуття29 СезонВесна/Осінь ЗастібкаШнурівка БрендRena
МатеріалГладка шкіра Розмір дитячого взуття24 СезонВесна/Осінь ЗастібкаШнурівка БрендRena
МатеріалГладка шкіра Розмір дитячого взуття25 СезонВесна/Осінь ЗастібкаШнурівка БрендRena
Ціна

грн.  –  грн.

  • 950грн.
  • 1750грн.
Розмір дитячого взуття
Сезон
Застібка
Матеріал