Реабілітаційна подушка з рельєфним отвором Qmed Rehabilitation Cushion

REHAB_CUSHION
1,350.00 грн.
В наявності
Доставка
Способи оплати
БрендQmed Країна виробникПольща
Опис
  • Комфорт сидіння після пологів
  • Полегшення геморою
  • Для офісної роботи
Реабілітація є невід'ємною частиною лікування, особливо в період реконвалесценції або після операції. Часто наслідком лікування, пов'язаного з порушенням цілісності тканин, є загальна слабкість хворого, обмеження активності і рухливості. Правильно сформована подушка супроводжує процес природної регенерації та зменшення фізичних наслідків захворювання чи процедури. Подушка підтримує положення тіла пацієнта та має протипролежневу дію, особливо у пацієнтів з обмеженою рухливістю.

Використання реабілітаційної подушки з рельєфним отвором також полегшує біль, що виникає у жінок після пологів через природні шляхи, коли рекомендується зменшити тиск на промежину. Пацієнти після операції з видалення геморою або під час загострення захворювання, щоб залишатися ефективними або повертатися до активності, використовують продукти, які дозволяють їм залишатися в положенні сидячи. Подушка також використовується людьми, чутливими до тиску, які цінують м'якість сидіння та ізоляцію від твердої поверхні стільців або офісних крісел, коли вони шукають перевірені способи зменшити вплив сидячої роботи. 

Піна з ефектом пам'яті прогинається лише частково, правильно розподіляє вагу тіла користувача і дозволяє зручно сидіти. Властивості піни з ефектом пам'яті дозволяють їй тривалий час зберігати первинну форму - подушка не деформується і не руйнується. Нековзне дно подушки утримує її в стабільному положенні, а використання анатомічно сумісного отвору збільшує циркуляцію повітря біля шкіри в місцях, які потребують догляду. Виріб оптимальної форми для жінок і чоловіків.

Показання: 
  • профілактика пролежнів в області сідниць і стегон 
  • полегшення дискомфорту та болю в промежині в ранньому післяпологовому періоді 
  • зняття дискомфорту і болю в області сідниць після операції геморою 

Протипоказання: 

не знайдено 

Догляд: піна з пам'яттю не підлягає пранню. Зовнішній чохол знімний і його можна прати при температурі до 30 °C / 86 °F. 

Попередження: особам, які мають ризик розвитку пролежнів або вже мають відкриту рану або рану 3 або 4 ступеня, перед використанням рекомендується проконсультуватися з медичним працівником.

Склад:

Подушка: 100% поліуретан

Чохол: 100% поліестер

Щільність: 45 кг / м3

Розміри: 44 х 7,5 см

Діаметр отвору: 13 х 20 см

Бренд
Qmed
Країна виробник
  • Польща
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

  • Ми рекомендуємо
  • Ортопедичні устілки