Про компанію

Інтернет-магазин «Svit-zdorovya.com» – компанія, яка пропонує ортопедичні товари для здоров’я, засоби реабілітації, перев’язувальні матеріали та медичну техніку для дому, доставляючи клієнтам якісну європейську продукцію.

Компанія існує з 2007 року та надає послуги не лише своїм клієнтам, а й іншим гуртовим покупцям. Зокрема, постачаємо товари напряму від виробника шляхом моделі дропшиппінгу або укладання договору прямого постачання.

«Svit-zdorovya.com» є офіційним імпортером таких торговельних марок на території всієї Україні як «Dr Orto», «Kaps», «Mountval», «Walker Worker», «Qmed», «Antar», «FDI», «FootMate», «Wik», «Ottinger».

Наша місія – здорове суспільство та покращення його якості життя засобами ортопедії для дітей та дорослих. Тому систематично проводимо акції, пропонуємо та готові надати гнучкі знижки, особливо тим, хто цього потребує.

На сайті представлена німецька продукція торгових марок – «ANTAR», «BEURER», «BODE CHEMIE», «GEHWOL», «MEDISANA», «OSSENBERG», «OTTINGER», «RENATA», польська – «AURELKA» та «KAPS», швейцарська «B.WELL», українського виробника – «BACTOSFERA» та «DOCTOR LIFE», китайська «BOKANG INSTRUMENTS», італійські бренди – «CA-MI», «FARMACELL», «GI-EMME» та «OSD», американські «DJO», французькі «FDI» та австрійські «LOHMANN & RAUSCHER».

Придбавши оригінальний товар від виробника в Інтернет-магазині «Svit-zdorovya.com», кожен клієнт буде приємно здивований якістю товару та доступністю в його використанні.

Світ здоров’я – це так потрібно!