Pierrot

Pierrot - засоби для догляду за ротовою порожниною

Іспанський бренд Pierrot належить компанії Fushima, європейському постачальнику товарів для гігієни ротової порожнини. Продукція Pierrot виготовляється з 1945 року, поширена у 55 країнах світу, асортимент продуктів для дорослих і дітей постійно поповнюється.

Компанія Fushima звертається до наукових досліджень і удосконалює процес виробництва, щоб запропонувати своїм клієнтам нові розробки. Виділяють багато ресурсів на обладнання з заокруглюючими механізмами, які дозволяють створювати потрібну форму щетини для м'якого впливу на ясна і зубну емаль. Виникає нова оптична система для створення зубних щіток, завдяки якій відстежується кількість і точна довжина всіх щетинок на кожному продукті.

Продукти ТМ Pierrot відповідають світовим стандартам GMP, які гарантують ефективність та безпеку (ISO 9001).

Розвиток відповідно до нових інноваційних розробок є дуже важливим для компанії з самого початку її розвитку. Цей підхід дозволяє удосконалювати продукцію, пропонувати нові ідеї і поставляти клієнтам продукти, які будуть для них максимально функціональними.

Продукти Pierrot для дітей та дорослих представлені і в Україні:

Зубні щітки для дорослих - великий асортимент щіток різного дизайну; ультрам'які, м'які, середньої жорсткості і і жорсткі щітки; щітки для чутливих зубів; ортодонтичні щітки для брекет-систем.

Зубні щітки для дітей мають ручки у формі тварин або яскравий дизайн і фруктовий аромат. Вибирайте щітку в залежності від віку дитини. В наявності - дитячі набори для догляду за ротовою порожниною.

Ополіскувачі рота для дітей знищують бактерії, при цьому дбайливо впливають на зубки. Дорослі знайдуть ополіскувачі для здорових або чутливих зубів; для захисту від нальоту, зубного каменю, а також антибактеріальні ополіскувачі з хлоргексидином.

Зубні стрічки, зубні нитки очищують проміжки між зубами. Зубні нитки Pierrot мають у складі віск, завдяки якому чищення проходить м'якше. За допомогою зубної стрічки можна легко пробратися у важкодоступні місця і повністю очистити їх.

Зубні пасти та гелі - дитячі гелі підійдуть для перших чисток маленьких зубів. В асортименті представлені пасти для дітей різного віку, з приємними фруктовими та ягідними ароматами. Дорослі цікавляться пастами 2 в 1: це поєднання пасти і ополіскувача в одному флаконі.

Торгову марку Pierrot оцінюють фахівці у сфері стоматології:

1998 г. - Fushima отримала визнання Іспанського товариства профілактичної громадської стоматології, SEOEPYC;

2001 г. - отримала визнання Іспанського товариства Одонтопедіатров SEOP;

2002 г. - отримала визнання Іспанського товариства стоматологів-гігієністів HIDES.

В Україні продукти Pierrot високо оцінили на всеукраїнському конкурсі «Хіт Краще Для Малюка», зубні щітки бренду 5 років поспіль були номіновані та нагороджені у наступних категоріях:

2014 г. - «Краща дитяча зубна щітка від 0-7 років» - «Гусениця»;

2017 г. - «Краща дитяча зубна паста від 0-3 років» - Гель «Піві з яблуком»;

2017 г. - «Соціальний продукт» - набір дорожній ортодонтологічний;

2015-го, 2016,2017, 2018 г. - «Краща дитяча зубна щітка для 3-7 років» - набір «Акула».

64760-4
79.00 грн.
БрендPierrot Країна виробникІспанія
65260
62.00 грн.
БрендPierrot Країна виробникШвейцарія
32712
120.00 грн.
БрендPierrot Країна виробникІспанія
1190498212
38.00 грн.
БрендPierrot Країна виробникІспанія
65270
62.00 грн.
БрендPierrot Країна виробникШвейцарія
1190372106
115.00 грн.
БрендPierrot Країна виробникІспанія
64680-1
107.00 грн.
БрендPierrot Країна виробникІспанія
Показати ще 12 товарів
Ціна

грн.  –  грн.

  • 35грн.
  • 535грн.