Parasidose

Parasidose

Parasidose (Паразідоз) - один із брендів французької компанії Laboratoires Gilbert, створений у 1987 році, спеціалізується на лікуванні вошей і гнид. Довгий досвід дозволяє бренду пропонувати засоби проти вошей, які ефективніші від інших продуктів на ринку, прості у використанні для кожного покупця.

Педикульоз (зараження вошами) - поширена проблема охорони здоров'я у школах та садках. Діти заражаються не тільки у навчальних закладах, а й у спортзалах, творчих студіях. Саме діти найчастіше відвідують такі місця, тому ризик зараження високий.

Протягом навчального року проводяться розмови про воші і профілактичні огляди. Воші поширюються прямим контактом, швидко розмножуються. І в такому випадку оточуючим важливо своєчасно відреагувати на ситуацію. Якщо навчальний заклад не спробує боротися з вошами, то ризик зараження або повторного зараження буде високим для всіх дітей.

Мета виробника Паразідоз - полегшити батькам боротьбу з вошами і гнидами, таким чином покращуючи способи турботи про дитяче здоров'я. Оскільки необхідно обробляти шкіру голови і вживати профілактичних заходів в разі попередження вошей, Паразідоз пропонує асортимент продуктів на ринку, надаючи рішення для усунення вошей раз і назавжди:

  • засоби для лікування вошей безпосередньо на шкірі голови;
  • засоби для лікування вошей у повсякденному середовищі;
  • засоби для профілактики і догляду за шкірою голови.

Користуючись досвідом фармацевтичної лабораторії, Паразідоз розробляють засоби, слідуючи трьом принципам: безпека, ефективність і доступність. Підтримуючи відділ досліджень і розробок, Parasidose інтегрує ринкові нововведення в свої засоби для лікування вошей.

Використовують засоби Parasidose, починаючи з тримісячного віку. Лікувальна косметика бренду проти вошей безпечна для вагітних жінок, людей з бронхіальною астмою.

462384
0.0
В наявності
607.00 грн.
БрендParasidose Країна виробникФранція
462394
0.0
202.00 грн.
БрендParasidose Країна виробникФранція
БрендParasidose Країна виробникФранція
Країна виробник
Ціна

грн.  –  грн.

  • 202грн.
  • 607грн.