Pani Teresa Medica

Pani Teresa Medica

Початок діяльності компанії в бере в 1990 році, коли була створена приватна компанія під назвою "PANI TERESA", що займається проектуванням і виробництвом медичних виробів. Компанія швидко завоювала міцні позиції на ринку, ставши найбільшим у країні виробником компресійного тикотажу: колготи, панчохи ти підколінки, текстильних і трикотажних медичних виробів. Першим продуктом компанії став Універсальний підтримуючий пояс, PANI ТЕРЕЗА®, яка зробила революцію в стандарті лікування і післяопераційній реабілітації.

Протягом двадцяти років інтенсивного розвитку компанії, дослідженню потреб пацієнтів та консультацій із медичним середовищем, виникло кілька десятків продуктів, які використовуються із відмінним результатом у профілактиці, лікуванні та реабілітації.

Сьогодні PANI TERESA MEDICA SA, є у своїй галузі безперечним лідером в Польщі та однією з провідних компаній в Європі. Виділяється виробництвом з нуля проектованих виробів. Пропозиція компанії включає в себе більш двох тисяч індексів у продажу під відомими брендами - PANI ТЕРЕЗА® і BASIS ACTIVE®. Вироби компанії виготовляються із використанням найсучасніших технологій, високоякісної сировини та з дотриманням суворих стандартів управління якістю. Підтверджують це численні сертифікати та нагороди.

З 2007 року PANI TERESA MEDICA SA є акціонерним товариством, що котирується на Біржі Цінних Паперів у Варшаві.

Основою роботи компанії є розуміння того, що кожній людині в процесі одужання і відновлення фізичної працездатності необхідно надати найкраще з можливих рішень, щоб дати йому максимальний комфорт і підтримку. Здійснення цієї ідеї стало можливим завдяки запровадженій у PANI TERESA MEDICA SA політиці в області якості. Контроль виробничих процесів і постійне вдосконалення ефективності роботи всіх напрямків компанії гарантує функціонуюча Система Управління Якістю ISO 9001:2008. Компанія постійно інвестує в кращі технологічні рішення. Три сучасні виробничі цехи – власний швейний цех, в`язальня та цех обробки та фарбування, оснащені першокласною технікою. Контроль якості виробничих процесів здійснюється багато етапно. Сировина для виробництва поставляються від сертифікованих постачальників і мають сертифікати, що гарантує їх високу якість та відповідність. Лінії виробництва строго контролюється на кожному етапі, і робота машин контролюється комп'ютером. Для контролю компресії в компресійному трикотажі використовуються вимірювальні прилади MST Professional і MST MK III швейцарської компанії SWISSLASTIC A. G.

У 2009 році компанія стала членом елітного Товариства Знаку Якості Gütezeichengemeinschaft Medizinische Kompressionsstrümpfe е. V. Що об'єднує виробників панчішних компресійних виробів зі всього світу. Всі вироби, вироблені в компанії, зареєстровані в Управлінні з Реєстрації Лікарських засобів, Виробів Медичного призначення та біоцидів у Варшаві і позначається знаком відповідності вимогам Європейської Директиви 93/42/EEC. Компанія PANI TERESA MEDICA SA зосереджена на високій ефективності виробничих процесів, одночасно ставлячи на високу якість використовувані матеріали, найвищу ретельності виконання, довговічність продукції, а перш за все, комфорт використання.

БрендPani Teresa Medica Країна виробникПольща
Показати ще 12 товарів
Ціна

грн.  –  грн.

  • 216грн.
  • 2341грн.