Ортопедичні устілки для дорослих

Легку ходу забезпечать ортопедичні устілки для дорослих

ортопедичні устілки для дорослих

Кожен з нас народився з плоскою стопою, тому розвинення плоскостопості у маленької дитини важко розпізнати і багато хто не приділяє даному питанню достатньо уваги. Насправді ж, плоскостопість має значні негативні наслідки: страждає хребет і суглоби, йде помітна деформація стопи, наші ноги швидко втомлюються при тривалій ходьбі. Щоб уникнути цих і багатьох інших негативних наслідків, хірурги радять замовити ортопедичні устілки для дорослих. Зверніть увагу, що використовувати устілки рекомендується не тільки при серйозних ознаках, а й при найменших порушеннях. Будучи відмінним засобом профілактики, вони допоможуть вчасно запобігти розвитку більш складної форми захворювання, не допустити уплощенню зводу і знизити до мінімуму або повністю зняти больовий синдром.

Коли обов'язково потрібно купити ортопедичні устілки для дорослих?

 1. При перших ознаках захворювання. Ви відчуваєте, що при нетривалій ходьбі Ваші ноги швидко втомлюються? Правильно підібрані якісні устілки допоможуть знизити навантаження на стопу, в результаті чого пропаде больовий синдром.
 2. При деформації стопи. Згодом ознаки плоскостопості стають помітними і для оточуючих. Збільшення кісточки на великому пальці особливо неприємне і помітне в неправильно підібраному взутті. Вирішити проблему також допоможуть ортопедичні устілки для дорослих, ціна яких набагато нижча, ніж нової пари взуття.
 3. При зміні ходи. Неправильна форма стопи негативно впливає на весь опорно-руховий апарат. Як результат хода стає більш важкою.
 4. При появі болю в спині і суглобах, діагностуванні остеохондрозу, сколіозу, появі грижі в дисках. У поєднанні з іншими методами лікування, ортопедичні устілки для дорослих допоможуть досягти кращих результатів.
 5. При перших проявах мозолів.

Ортопедичні устілки для дорослих: вплив

У взутті з ортопедичною устілкою стопа зафіксована в правильному положенні. Наявність супінатора забезпечує положення стопи по осі, що дозволяє запобігти осіданню склепінь, а також розподілити навантаження між зв'язками і м'язами.

Використовуючи ортопедичні устілки для дорослих, Ви отримуєте наступні результати:

 • зниження больових відчуттів;
 • зменшення навантаження на хребет;
 • поліпшення постави;
 • запобігання розвитку артрозу;
 • знижується ймовірність появи натоптишів, мозолів, тріщин;
 • більш легка хода.

Також, використовуючи взуття з ортопедичними устілками, Ви можете насолоджуватися тривалими прогулянками або заняттями спортом без ризику нашкодити хребту.

Сьогодні Ви можете замовити індивідуальну розробку устілки або купити вже готовий продукт. Врахуйте, що різні ортопедичні устілки для дорослих підходять для вирішення різних проблем. Наприклад, силіконові устілки для дорослих торгової марки Kaps Active Gel рекомендуються для людей з хворобами стоп, деформаціями і з захворюваннями, такими як поперечна і поздовжня плоскостопість, а також при хворобливих мозолях на підошві. А ось модель Kaps Medalist + - модель устілки, яка поглинає мікро-удари і зменшує тиск, таким чином, зменшуючи втому ніг. Ідеальне рішення при захворюванні п'яти, при болях в м'язах, суглобах і сухожиллі.

Торгова марка Qmed представляє особливий продукт - подушку метатарзальну, що використовується при поперечній плоскостопості. Вона піднімає поперечний звід стопи, може використовуватися як у взутті, так і без нього.

Купити ортопедичні устілки для дорослих за найнижчими цінами пропонує інтернет-магазин svit-zdorovya.com з доставкою у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів, Червоноград та інші населені пункти України.

У цій категорії немає товарів