Ортопедичні устілки для дітей

6 Відгук

Устілки ортопедичні дитячі: економія без шкоди дитячому здоров'ю

устілки ортопедичні дитячіА Ви знали, що плоскостопість - одне з найпоширеніших захворювань 21 століття? А ще ця хвороба стає все «молодшою». Причиною цього, в більшості випадків, є використання неправильного взуття вже з раннього дитинства. Магазини просто рясніють пропозиціями: яскраві кеди, черевики з підошвою, яка світиться, чоботи з волохатими вставками, домашні тапочки у вигляді тварин. Звичайно, все це виглядає привабливо. Але чи принесе таке взуття користь Вашій дитині? Відповідь однозначна: не тільки не принесе користі, а й може сприяти появі проблем зі здоров'ям у майбутньому. Адже, як тільки дитина встає на ноги, починається процес формування зводу стопи. А при використанні незручного взуття, цей процес зазнає серйозних порушень. Як же знайти альтернативу між красою і безпекою? Відповідь проста - використовувати ортопедичні устілки для дітей. Але врахуйте, що використовувати устілки потрібно не тоді, коли лікар вже діагностував розвиток плоскостопості, а відразу, як тільки дитина починає ходити. Адже набагато простіше попередити проблему, ніж потім з нею боротися.

Устілки ортопедичні дитячі: як працюють

Яка основна функція ортопедичної устілки? Це вплив, безпосередньо, на некоректно сформовані, деформовані ділянки стопи. Завдяки спеціальному супінатору і пелоту, які передбачені конструкцією устілки, підводиться звід стопи. Купити дитячі ортопедичні устілки лікарі-ортопеди радять при діагностуванні плоскостопості в ранньому віці, а також з метою профілактики. При правильному підборі устілок, попереджається подальша деформація, поліпшується стан хрящової і кісткової тканин. У багатьох випадках устілки дозволяють не тільки зупинити розвиток хвороби, а й ведуть до повного одужання.

Види дитячих ортопедичних устілок:

  1. Профілактичні. Моделі з м'яких матеріалів, які можна вставити в улюблене взуття для правильного формування зводу стопи. Ортопедичні устілки для дітей даного типу можна купити самостійно, продаються в багатьох магазинах міст Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, а також в нашому інтернет-магазині svit-zdorovya.com.
  2. При складних формах плоскостопості можуть також використовуватися індивідуальні ортопедичні устілки для дітей.

Часто відомі виробники дитячого взуття відразу виготовляють свою продукцію з устілками з супінатором або пронатором. Але варто врахувати, що вартість таких моделей на порядок вища. А дитина не може постійно ходити в одних черевиках або кросівках, тому доведеться купити відразу кілька пар дорогого взуття. Це понесе значні витрати. Набагато раціональніше буде купити дитячі ортопедичні устілки і укомплектувати ними вже наявне взуття. Широкий асортимент продукції торгових марок Memo, Kaps Ви знайдете в каталозі нашого сайту svit-zdorovya.com.

БрендFootMate Країна виробникПольща
БрендFootMate Країна виробникПольща
БрендFootMate Країна виробникПольща
БрендFootMate Країна виробникПольща
Показати ще 3 товари
Фильтры товаров
Бренд
Ціна

грн.  –  грн.

  • 70грн.
  • 1012грн.