Ортопедичні подушки

Ортопедична подушка - інвестиція у власний комфорт і здоров'я

ортопедическая подушка

Неправильно підібрані аксесуари для сну можуть стати причиною безсоння, не подарують відчуття повноцінного розслаблення, відпочинку. Особливо важливо підшукати комфортні і функціональні ортопедичні подушки для сну. Справа в тому, що найбільш тендітні хребці і безліч важливих нервових центрів і вузлів знаходиться саме в шийній зоні. Надлишок тиску на цю ділянку призводить до хворобливих відчуттів в ключиці, шиї і навіть в області обличчя, рук і загального дискомфорту. Кровопостачання порушується, виникають анемії і кисневе голодування тканин найважливіших органів.

Крім анатомічної підтримки, якісна ортопедична подушка допоможе впоратися з ліквідацією болю при проблемах опорно-рухового апарату (біль в шийному відділі, попереку, колінах).

Подушка підтримує в фізіологічно правильному положенні голову і шию, що благотворно позначається на загальному стані організму:

  • зникає безсоння;
  • зменшується хропіння і ризик зупинки дихання уві сні (синдром апное);
  • нівелюються неприємні відчуття при шлунково-стравохідному рефлюксі.

На жаль, немає універсального аксесуара для сну, який може впоратися одночасно з усіма цими проблемами. Сучасні виробники пропонують кілька категорій цих товарів.

Види аксесуарів для сну різного призначення

Будь-яка ортопедична подушка служить для забезпечення комфорту і анатомічної підтримки хребта, шиї, голови та розслаблення м'яких м'язових тканин. Вибирати модель потрібно з урахуванням звичного для сну положення тіла:

  • для тих, хто спить на спині, варто прислухатися до індивідуальних переваг - прямокутні традиційні подушки з виїмкою для голови і парою валиків, монолітні аксесуари;
  • людям, що сплять на боці, підійдуть вироби з «ефектом пам'яті». Відмінне рішення - купити ортопедичну подушку з високим валиком.

Багато виробників розробляють універсальні моделі з виїмкою для голови, високими боковинами з термо адаптивного матеріалу для зміни пози сну без втрати комфорту.

Класифікація подушок також проводиться за функціональним призначенням:

  • клиновидні - для підтримки верхньої / нижньої частини тіла піднятою;
  • подушка-комір - кращий супутник мандрівника;
  • валик, напіввалик - універсальне пристосування для підтримки шиї, попереку, колін, як роздільник ніг та ін .;
  • сепаратор колін для правильного положення тазостегнових суглобів, коли спите на боці.

Матеріали виготовлення, розміри

У нашому інтернет-магазині Svit Zdorovya можна купити ортопедичну подушку в Україні від відомого виробника Qmed. В якості наповнення цих виробів використовуються піна з ефектом пам’яті “Memory Foam”.

Матеріали довговічні, надійні, а головне - гіпоалергенні. Разом зі зносостійкими наволочками, приємними до тактильних дотиків, вони не викликають алергію, відмінно тримають форму, не деформуються, забезпечують якісну терморегуляцію. Матеріал з «ефектом пам'яті» швидко відновлює форму, адаптується до контурів сплячого при зміні позиціонування тіла.

Кожна ортопедична подушка (ціна в даному контексті не має значення) підбирається строго за розміром, не повинна потрапляти під плечі. Висота, знову таки, залежить від поз сну: для відпочинку на спині досить аксесуара в 6-10 см, на боці - 12 см, на животі - майже плоска ортопедична подушка.

(1)
QMED02
575.00 грн.
БрендQmed Країна виробникПольща
(1)
QMED05
1,500.00 грн.
БрендQmed Країна виробникПольща
(1)
QMED01
750.00 грн.
БрендQmed Країна виробникПольща
(1)
QMED06
700.00 грн.
БрендQmed Країна виробникПольща
(1)
QMED011
1,500.00 грн.
БрендQmed Країна виробникПольща
(1)
QMED07
1,300.00 грн.
БрендQmed Країна виробникПольща
(1)
QMED012
1,200.00 грн.
БрендQmed Країна виробникПольща
(1)
QMED013
515.00 грн.
БрендQmed Країна виробникПольща
(1)
QMBP
450.00 грн.
БрендQmed Країна виробникПольща
(1)
QMED COMFORT GEL
1,800.00 грн.
БрендQmed Країна виробникПольща
(1)
QMED04
1,150.00 грн.
БрендQmed Країна виробникПольща
(1)
QMED010
1,499.00 грн.
БрендQmed Країна виробникПольща
Показати ще 12 товарів