NeuroN

NeuroN

Компанія NEURON була заснована в 1985 році. Існує вже більше 30 років!

Її ініціатором, засновником і координатором є магістр реабілітації Jacek Jędrzejczak. Багаторічна присутність на ринку, а також забезпечення всебічного розвитку і досвід дозволили спеціалізацію в різних областях ортопедії та реабілітації.

Виробництво ортопедичних і реабілітаційних виробів

Апарати Marcin для корекції деформації великого пальця ноги (так звана «кісточка») - це флагманський продукт компанії, зразок якого вперше в світі був розроблений і запатентований компанією NEURON, а товарний знак був зареєстрований. Виробляються безперервно більше 30 років! Реабілітаційні властивості були оцінені тисячами людей.

Лікування вальгусної деформації (кісточки) великого пальця ноги при використанні шини Marcin здійснюється протягом декількох десятків років.

Незважаючи на плин часу, вальгусна шина компанії Neuron постійно користується величезним попитом. Виробник постійно прислухається до зауваження клієнтів, а потім вводяться поправки, що дозволяють удосконалити продукт.

Головна мета - аби якість вальгусної шини Marcin була на вищому рівні. Кожна деталь виготовляється з увагою і точністю, з використанням компонентів виключно від польських виробників. Тому вироби надзвичайно міцні.

Лікування кісточки за допомогою шин Marcin є зручним і безболісним процесом.

БрендNeuroN Країна виробникПольща
БрендNeuroN Країна виробникПольща
Ціна

грн.  –  грн.

  • 255грн.
  • 455грн.